Nowy boss w Diablo Immortal. Tu nawet mikrotransakcje nie pomogą

Nowy boss w Diablo Immortal. Tu nawet mikrotransakcje nie pomogą
04.07.2022 11:40
Diablo Immortal
Diablo Immortal
Źródło zdjęć: © Blizzard Entertainment

Blizzard przygotował nowość dla graczy. W Diablo Immortal pojawił się zupełnie nowy boss. Wraz z nim, w grze pojawił się jednak mały problem. Przeciwnik jest potężny jak diabli. Jego pokonanie jest wyzwaniem nawet dla tych, którym nie są obce mikrotransakcje.

Nowy boss w Diablo Immortal

Diablo Immortal to darmowa gra, w której obecne są mikropłatności. Temat, od momentu premiery, powraca jak bumerang. Cześć graczy mocno narzeka na agresywny system mikrotransakcji, co przekłada się na fatalną ocenę gry. Inni zaś cieszą się rozgrywką, nic przy tym nie płacąc. Prawda jest jednak taka, że dzieło Blizzarda okazało się ogromnym sukcesem. Tytuł przyciąga wielu graczy i "wykręca" niesamowity wynik. Nic więc dziwnego, że twórcy rozwijają swoje dzieło. W grze pojawił się nowy boss - Vitaath.

Jest zbyt potężny

Starcie z przeciwnikiem jest możliwe w ramach Piekielnego relikwiarza. Rzecz jasna, mowa o etapie endgame'u. Boss wymaga od graczy wysokiego CR (Combat Rating), czyli współczynnika bojowego (WB). Jeśli chodzi o pierwszy stopień trudności, to należy posiadać WB na poziomie minimum 2000. Dalej robi się ciekawiej. Drugi stopień wymaga WB powyżej 2450. To sporo, nawet dla tych, którzy żyją w zgodzie z mikropłatnościami. Trzeci stopień trudności współczynnik bojowy na poziomie co najmniej 3465.

Nie brakuje głosów oburzenia

Umieszczony powyżej wątek w mediach społecznościowych ujawnia, że wielu graczy jest oburzonych. Nawet ci, którzy inwestują prawdziwe pieniądze w Diablo Immortal, na pewnym etapie "dochodzą do ściany", która uniemożliwia rozgrywkę.

Nie no, to wspaniałe. Powodzenia w osiągnięciu 3000 WB w ciągu najbliższego roku. Matematyka pokazuje, że dla gracza f2p, zajmie to około 300 dni, pod warunkiem, że będzie grać 7 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie, aby to osiągnąć. Ja mam 2600 i dotarłem do płatniczej ściany.

RageMoist

użytkownik Twittera

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)