Nowa Zelda wyciekła do sieci 2 tygodnie przed premierą. Są nią zdjęcia i wideo

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

02.05.2023 15:24, aktual.: 02.05.2023 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uwaga dla wszystkich, którzy czekają na 12 maja i premierę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jeżeli chcecie uniknąć spoilerów, to lepiej unikać social media.

Piracka wersja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom znalazła się w sieci. Wraz z nią DIscord i Twitch zaroiły się od pierwszych nagrań fragmentów rozgrywki i screenów. Jak zawsze w takich przypadkach, Nintendo stara się ugasić wyciek w zarodku, ale może być to trudne.

Szczególnie, że do premiery gry pozostały niemal 2 tygodnie - trafi ona do sprzedaży 12 maja. Fakt, że piracka wersja dostępna jest o tyle wcześniej i w dodatku wydaje się być grywalna na PC z pewnością nie ucieszy japońskiego producenta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nie jest znane źródło wycieku, ale wiele wskazuje na to, że może on pochodzić z jednego z fizycznych sklepów, do których pudełka z grą trafiły z wyprzedzeniem. W serwisie z ogłoszeniami Mercari pojawiła się wczoraj (1 maja) oferta sprzedaży kartridża z grą za 300 dolarów.

Niezależnie od tego, skąd wziął się wyciek, fanów Zeldy czeka teraz 10 ciężkich dni. Podobnie zresztą jak osoby odpowiedzialne za całą sytuację - Nintendo nie jest znane z pobłażliwości w tych kwestiach.

Dominik Gąska, współpracownik Polygamii

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)