Nowa oferta w Epic Games Store. Oczywiście, że za darmo

Nowa oferta w Epic Games Store. Oczywiście, że za darmo

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
05.09.2022 16:14, aktualizacja: 06.09.2022 08:08

Epic Games Store poinformował, jakie darmowe gry trafią do najnowszej oferty w ramach cotygodniowego rozdawnictwa. Tym razem promocja obejmuje oryginalny symulator oraz kosmetyczny zestaw premierowy.

Darmowe granie z Epic Games Store

Epic Games Store nie rezygnuje z rozdawnictwa. W tej materii nic się nie zmienia i gracze nieustannie mogą liczyć na gry za darmo, które przypiszą do swojego konta. Znamy szczegóły kolejnej oferty, która zmaterializuje się już za kilka dni. Epic Games Store ponownie stawia na symulator.

Hundred Days za darmo w Epic Games Store

Już w najbliższy czwartek odbierzemy Hundred Days (89 zł). Za tym tytułem kryje się interesujący symulator winiarstwa. Zadaniem gracza jest poprowadzenie winiarskiego biznesu od samego początku. Dzieło za które odpowiada Broken Arms Games, kładzie szczególny nacisk na aspekty ekonomiczne.

Zestaw premierowy Realm Royale Reforged za darmo

Realm Royale Reforged to zaktualizowana wersja darmowej gry Realm Royale z 2018 roku. Epic Games Store oferuje ekskluzywny zestaw zawierający elementy kosmetyczne oraz wierzchowca Nogarda.

Hundred Days oraz pakiet do Realm Royale Reforged będą dostępne całkowicie za darmo od 8 września, od godziny 17:00 czasu polskiego. Cały czas można odebrać Submerged: Hidden Depths oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)