Darmowe gry w Epic Games Store. Aż trzy prezenty za darmo

Darmowe gry w Epic Games Store. Aż trzy prezenty za darmo

Epic Games Store oferuje tanie gry
Epic Games Store oferuje tanie gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
29.08.2022 06:50, aktualizacja: 29.08.2022 12:51

Znamy ofertę Epic Games Store na najbliższy tydzień. W najbliższy czwartek otrzymamy za darmo aż trzy produkty, w tym dwie gry. Stali klienci Epica mogą jednak być nieco rozczarowani, bo jeden z tytułów mogą już mieć w swojej bibliotece.

Epic Games Store nie zmienia swojej polityki i nadal oferuje nam darmowe gry, ale nie tylko. W najbliższy czwartek o godzinie 17:00 posiadacze kont w serwisie będą mogli za darmo przypisać do nich trzy produkty.

Oferta Epic Games Store na najbliższy tydzień jest bardzo zróżnicowana. Pierwszym z produktów, z których będą mogli skorzystać gracze, jest pakiet Armazillo do bezpłatnej gry wieloosobowej Knockout City. W skład pakietu wchodzi specjalny strój, twarz, rękawice, poza, ikona gracza oraz logo ekipy. Aby go odebrać, konieczne jest zalogowanie się do gry przez Epic Games.

Submerged: Hidden Depths za darmo w Epic Games Store

Jedną z produkcji, które będzie można przypisać do swojego konta za darmo jest Submerged: Hidden Depths (107,99 zł). Jest to kontynuacja Submerged z 2015 roku. W tej grze eksploracyjnej poznajemy historię rodzeństwa, które musi uporać się z narzuconą na nich klątwą. Rozgrywka toczy się w nietypowym postapokaliptycznym świecie.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition za darmo w Epic Games Store

Zdecydowanie największym hitem, jeśli chodzi o nadchodzącą ofertę Epic Games Store, jest Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition (158 zł). To ostatnia spośród wydanych dotychczas głównych odsłon gier o przygodach Lary Croft. Co istotne, całkiem niedawno mieliśmy już okazję do przypisania tytułu do konta Epic Games Store. Na początku roku udostępniono za darmo całą trylogię Tomb Raider.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)