No Man's Sky pozwoli wkrótce pograć ze znajomymi

No Man's Sky pozwoli wkrótce pograć ze znajomymi

No Man's Sky pozwoli wkrótce pograć ze znajomymi
Krzysztof Kempski
18.05.2018 18:00

Czasy, gdy mogliśmy tylko usłyszeć ich głosy odchodzą do lamusa.

Coraz więcej ostatnio newsów o No Man's Sky... czyli chyba wciąż żyje. Ostatnio pisaliśmy o debiucie gry na chińskim rynku i wersji na Xboksa. Okazuje się jednak, że wkrótce w grze pojawi się pełnoprawny tryb multiplayer.  Informację taką przekazał światu szef Hello Games, Sean Murray w wywiadzie dla kanału Xbox Inside. Do NMS trafi wkrótce rzecz, której najbardziej chyba brakowało w chwili premiery.

Obraz

Premierę trybu wieloosobowego wyznacza natomiast nowa aktualizacja, zatytułowana NEXT, która ukaże się już 23 lipca. Podobno jej przygotowanie zajęło ekipie z Hello Games ostatnie pół roku. Tego dnia gra debiutuje przy okazji na Xboksie One, co pozwala wnioskować, że multi pojawi się również tam. No dobrze, jak będzie jednak wyglądać? Brak niestety danych odnośnie choćby liczby graczy, ale Murray obiecuje, że będzie możliwa wspólna budowa bazy, wyścigi czy starcia w kosmosie.

To co? Może dodajmy jeszcze standardowe podsumowanie na koniec newsa o tej grze? No Man's Sky zbliża się wreszcie do roztaczanych jeszcze przed premierą wizji gry, w której można przepaść na długie godziny. Pytanie tylko, czego się spodziewać... Zwykłego coopa dla dwóch kolegów czy epickich bitew rodem z "Gwiezdnych Wojen"? Ja spodziewałbym się raczej tego pierwszego.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)