Niska jakość wyznacznikiem klimatu [ATS]

Niska jakość wyznacznikiem klimatu [ATS]
Vadiv91

25.10.2016 00:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od jakiegoś czasu pałam się recenzowaniem ciężarówek-modyfikacji przeznaczonych do gry American Truck Simulator.

Scena moderska, jako że rzewnie jest wspierana przez twórców gry działa pełną parą, a co za tym idzie materiałów do recenzji nie brakuje.

W dwunastym odcinku mojej serii przyglądam się ciężarówce marki, która wśród moderów nie jest popularna - International. Model 9800, który jest bohaterem odcinka jest modelem skromnym nie tylko pod względem dostępnego tuningu, ale również pod względem wyglądu - niska rozdzielczość modelu, sprawiająca, że gołym okiem dostrzec można poligony, z których zbudowany jest truck, płaskie tekstury zamiast kierunkowskazów, brak błyszczących chromów. Podobnie we wnętrzu - niskiej jakości tekstura drewna, płaskie tekstury nawiewów zamiast modeli 3D, rozpikselowane zegary. Do tego brak jakichkolwiek działających kontrolek, co utrudnia użytkowanie ciągnika.

Zapodany opis rysuje obraz modyfikacji niewartej polecenia. Nic bardziej mylnego. Jest jedna grupa graczy, która przesiadując w niskiej jakości wnętrzu modelu 9800 poczuje specyficzny, retro klimat. Jaka to grupa graczy? Co to za klimat? Cóż, zapraszam na film.

American Truck Simulator - International 9800

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)