Nintendo Switch OLED w rękach testerów. Wniosek? Ekran łatwo się niszczy

Strona głównaNintendo Switch OLED w rękach testerów. Wniosek? Ekran łatwo się niszczy
26.10.2021 13:08
Nintendo Switch OLED
Nintendo Switch OLED

Nowa konsola hybrydowa Nintendo Switch OLED różni się od swojego poprzednika niemal wyłącznie ekranem. Ekranem, który zdaniem youtubera, specjalizującego się w testach wytrzymałości, trzeba koniecznie dodatkowo zabezpieczyć.

JerryRigEverything jest youtube'owym ekspertem w sprawdzaniu trwałości ekranów wszelakich. Przeważnie tnie, przypala i wygina smartfony, najczęściej wytykając twórcom niedoskonałości lub przekłamania w ich opisach.

Tym razem na jego warsztat trafił nowiutki Nintendo Switch OLED. Odświeżona hybrydowa konsola otrzymała nowy ekran, który zwiększył swoją powierzchnię do 7 cali. I jest oczywiście OLEDem.

JerryRigEverything testuje ekrany w 10-stopniowej skali. Jeśli na ekranie pojawią się rysy lub wgłębienia na poziomie 2 i 3, oznacza to, że ten jest plastikowy lub został dodatkowo plastikiem zabezpieczony. I dokładnie takich okoliczności należy się spodziewać w przypadku nowego Switcha.

To z kolei oznacza, że ekran można bardzo szybko porysować przez przypadek, np. kluczami czy monetami.

Dlatego też JerryRigEverything sugeruje, jak najszybszy zakup szyby wzmacniającej, która zabezpieczy naszą konsolę. Najlepiej sprawdzą się powłoki szklane, plastikowe trzeba bowiem wymieniać. Zwłaszcza jeżeli często wyjmujemy i wkładamy Switcha do stacji dokującej.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)