Nintendo Switch dostanie kalkulator, ale nie za darmo

Strona głównaNintendo Switch dostanie kalkulator, ale nie za darmo
12.05.2021 13:09
Kalkulator na Nintendo Switch
Kalkulator na Nintendo Switch

W momencie premiery Nintendo Switch miało solidne braki. Nie było YouTube'a, Twitcha, Facebooka i wielu innych. Części z nich nadal nie ma. Pojawił się natomiast kalkulator.

bEDQBnTV

Aplikacja wzbudza wiele emocji. Głównie z powodu ceny. Trzeba bowiem za niego zapłacić ok. 40 zł. Za kalkulator. Ten sam, który macie za darmo w swoich smartfonach. Ba. Znajdziecie go w samej wyszukiwarce Google. I też za 0 zł.

Gwoli ścisłości. Nie jest to oprogramowanie od Nintendo. Stoi za nim studio Sabec. Aplikację można już pobierać z eShopu. Całość waży 53 MB.

Potwór nie konsola. Zobaczcie największe Nintendo Switch na świecie
Potwór nie konsola. Zobaczcie największe Nintendo Switch na świecie
bEDQBnTX

Trzeba oddać twórcom kalkulatora (oryginalna nazwa to "Calculator"), że wyposażyli aplikację w rozszerzone funkcje naukowe, które mają pomóc w rozwiązywaniu "nie-tak-łatwych równań".

Aplikacja działa we wszystkich możliwych trybach, jakie oferuje Nintendo Switch, a więc po podłączeniu do telewizora lub przenośnie. Ponadto twórcy podkreślają "zachęcający, współczesny i praktyczny design", których ich zdaniem "powinien zdobyć popularność wśród studentów i inżynierów".

Ciekaw jestem czy znajdą się chętni. 

bEDQBnUT