Niezwyciężony. Gra na podstawie prozy Stanisława Lema z nowym zwiastunem

Niezwyciężony. Gra na podstawie prozy Stanisława Lema z nowym zwiastunem

Niezwyciężony. Polska gra na podstawie prozy Stanisława Lema
Niezwyciężony. Polska gra na podstawie prozy Stanisława Lema
15.10.2021 10:30

Pierwszoosobowym retrofuturystyczny thriller – tak o Niezwyciężonym mówią jego twórcy. I w końcu prezentują fragment rozgrywki.

Dotychczas o debiutanckiej grze Starward Industries wiedzieliśmy niewiele. Twórcy zaprezentowali kilka grafik i klimatyczną muzykę. Z opisu fabularnego wynikało, że będziemy mieli do czynienia z mieszanką przygodówki i thrillera, utrzymanego w retrofuturystycznym klimacie.

Historia opowie o naukowcu (choć z klipu wynika, że może chodzić o naukowczynię), która na pustynnej planecie Regis III poszukuje zagubionej załogi innego statku. Nowy klip z Niezwyciężonego wygląda intrygująco.

Akcja Niezwyciężonego rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie cyfrowa technologia nie została wynaleziona. Gra ma ukazać się w 2022 roku i trafi na pecety oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Starward Industries pochodzi z Krakowa i jest kierowane przez Marka Markuszewskiego, niegdyś starszego producenta CD Projekt Red. Studio zatrudnia 28 osób, jest notowane na NewConnect i zamierza skupić się na sektorze gier premium indie. Nad Niezwyciężonym pracują od 2018 r.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)