Niezwyciężony. Gra na podstawie prozy Stanisława Lema z nowym zwiastunem

Pierwszoosobowym retrofuturystyczny thriller – tak o Niezwyciężonym mówią jego twórcy. I w końcu prezentują fragment rozgrywki.

Niezwyciężony. Polska gra na podstawie prozy Stanisława Lema
Niezwyciężony. Polska gra na podstawie prozy Stanisława Lema

Dotychczas o debiutanckiej grze Starward Industries wiedzieliśmy niewiele. Twórcy zaprezentowali kilka grafik i klimatyczną muzykę. Z opisu fabularnego wynikało, że będziemy mieli do czynienia z mieszanką przygodówki i thrillera, utrzymanego w retrofuturystycznym klimacie.

Historia opowie o naukowcu (choć z klipu wynika, że może chodzić o naukowczynię), która na pustynnej planecie Regis III poszukuje zagubionej załogi innego statku. Nowy klip z Niezwyciężonego wygląda intrygująco.

Akcja Niezwyciężonego rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie cyfrowa technologia nie została wynaleziona. Gra ma ukazać się w 2022 roku i trafi na pecety oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Starward Industries pochodzi z Krakowa i jest kierowane przez Marka Markuszewskiego, niegdyś starszego producenta CD Projekt Red. Studio zatrudnia 28 osób, jest notowane na NewConnect i zamierza skupić się na sektorze gier premium indie. Nad Niezwyciężonym pracują od 2018 r.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
stanisław lemStarward Industriesniezwyciężony

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (18)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.