NieR: Automata bez tajemnic. Ostatni sekret w grze odkryty

NieR: Automata bez tajemnic. Ostatni sekret w grze odkryty

NieR: Automata
NieR: Automata
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
04.01.2021 13:54, aktualizacja: 03.03.2022 02:43

Niemal cztery lata zajęło graczom odkrycie wszystkich tajemnic zawartych w "NieR: Automata". O istnieniu ostatniej z nich informowali sami twórcy.

"NieR: Automata" to gra piękna, wciągająca i piekielnie pomysłowa. Do tego – osobliwa. Chcecie wbić platynę? Żaden problem. Trofea możecie sobie tu kupić. Nawet rzeczoną platynę. I nie w ramach mikrotransakcji, a za pieniądze uzbierane w grze. Co prawda dopiero po trzecim przejściu "NieRa". Ale wciąż.

Takich niespodzianek, włącznie z rozmaitymi zakończeniami gry, była cała masa. Ale od premiery gry (a ta wyszła w 2017 r.) nikt nie natknął się na ostatni sekret.

DALSZE CZYTANIE WIĄŻE SIĘ ZE SPOILERAMI. NIE CHCESZ PSUĆ SOBIE ZABAWY, NIE CZYTAJ DALEJ.

Już w 2018 r. Yoko Taro, reżyser i scenarzysta gry, podpuszczał graczy mówiąc, że do odkrycia został ostatni sekret. 3 stycznia 2021 r. znalazł go Lance McDonald. I oczywiście pochwalił się nim na Twitterze.

Sekret okazał się cheatem, który po pokonaniu pierwszego bossa, pozwala przenieść się na koniec gry i przy okazji aktywować dodatkowe tryby. Aby tego dokonać należy przeprowadzić szereg ruchów w odpowiednim. Szczegóły najlepiej wyjaśni sam znalazca.

Skąd wiemy, że o ten sekret chodziło? Od samych twórców. A dokładniej od Yoko Taro, który pogratulował graczowi w komentarzach.

Jak udało się odkryć odpowiednią sekwencję? McDonald odpowiedział tajemniczo w jednym z komentarzy, że wymagało to od niego setek godzin inżynierii odwrotnej.

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

Imperatory
Imperatory© WP
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)