Niepotwierdzone informacje dotyczące remake'a Resident Evil 3

Niepotwierdzone informacje dotyczące remake'a Resident Evil 3
Bartosz Witoszka

22.11.2019 15:00, aktual.: 23.11.2019 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czyżby po sukcesie odświeżonej “dwójki” Capcom poczuł wiatr w żaglach?

Zbliżający się powoli do końca 2019 rok był dla Capcomu wyjątkowo udany, a wydawca zarobił krocie na Devil May Cry V, dodatku “Iceborn” do Monster Hunter World (i ogólnie na samej grze) i remake'u Resident Evil 2. Każda z tych gier dostała również przynajmniej jedną nominację do The Game Awards - japoński wydawca ma powody do dumy, a gracze z niecierpliwością czekają na kolejny ruch firmy.

Capcom Has Another Remake In Development

We wrześniu dowiedzieliśmy się o Project Resistance, czyli asymetrycznej strzelance w uniwersum Resident Evil, jednak jak się okazuje, to nie wszystkie plany, jakie ma wydawca wobec tej marki. Według youtubera z kanału Spawn Wave, remake trójki ma nadejść w 2020 roku, a pierwsza zapowiedź gra ma pojawić się w na tegorocznym The Game Awards. Nie byłoby tak nieprawdopodobne, biorąc pod uwagę, że remake “dwójki” walczy o nagrodę Gry Roku, a także w kilku innych kategoriach. Zwieńczeniem którejś z nagród byłaby zapowiedź kolejnego remake'u - wiem, trochę za bardzo fantazjuję, ale sami przyznacie, że wszystko się to jakoś skleja ze sobą.

Rzecz jasna mówimy o plotkach, ale (zawsze jest jakieś “ale”) twórca kanału przewidział wcześniej zapowiedź Elden Ring, więc informacja o remake’u Resident Evil 3 jest w jakimś stopniu wiarygodna. Tymczasem pozostaje czekać nam na ruch Capcomu.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)