Nieoficjalny film w świecie Wiedźmina żyje i chwali się obiecującym zwiastunem

Nieoficjalny film w świecie Wiedźmina żyje i chwali się obiecującym zwiastunem

Nieoficjalny film w świecie Wiedźmina żyje i chwali się obiecującym zwiastunem
Patryk Fijałkowski
16.05.2017 17:03

Pamiętacie o "Pół Wieku Poezji Później"? Premiera w grudniu tego roku.

"Pół Wieku Poezji Później" to fanowski projekt filmowy osadzony w świecie Wiedźmina, którego podstawowym hasłem jest "od fanów dla fanów". Osoby odpowiadające za ten projekt, posiadające doświadczenie przy tworzeniu filmów, poprosili swego czasu o 27 tysięcy złotych na PolakPotrafi.pl. Skończyło się to tak, że uzbierali ponad 48 tysięcy. Produkcja trafi na YouTube'a już w grudniu, a poniżej obejrzycie jej najnowszy zwiastun:

Pół Wieku Poezji Później (Alzur's Legacy) The Witcher Fan Film (Preview Teaser 2017)

Film trwać będzie 30 minut i skupi się na postaciach Lamberta (Mariusz Drężek), Triss (Magdalena Różańska) oraz Jaskra (w tej roli znany z filmu z 2001 Zbigniew Zamachowski). Wśród postaci przewija się również Ciri (Marta Termena), choć jej rola będzie raczej drugoplanowa. Fabuła prezentuje się bowiem następująco:

Skupienie się na Lambercie to z pewnością ciekawy pomysł - nawet jeśli akurat ten Lambert znacząco przypomina Geralta. Cieszy też obecność Zamachowskiego - choć jego Jaskier nie był największym dandysem, to z pewnością nadrabiał charyzmą. W filmie możemy spodziewać się też jakichś humanoidalnych potworów, bowiem na ich przekonujący wygląd pozwoliło podobno przekroczenie progu finansowego 36 tysięcy. Powtórki z gumowych potworów nie będzie - zapewniają twórcy.

325603819319145074

No, ale po kolei. Najpierw zaczekajmy na grudzień i "Pół Wieku Poezji Później". Trzymając mocno kciuki. Nie zapominajmy też, że gdzieś tam ciągle powstaje oficjalny film "Wiedźmin", którego reżyserii podjął się Tomasz Bagiński.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)