Nieoficjalny film w świecie Wiedźmina żyje i chwali się obiecującym zwiastunem

Nieoficjalny film w świecie Wiedźmina żyje i chwali się obiecującym zwiastunem16.05.2017 17:03
Nieoficjalny film w świecie Wiedźmina żyje i chwali się obiecującym zwiastunem
Patryk Fijałkowski

Pamiętacie o "Pół Wieku Poezji Później"? Premiera w grudniu tego roku.

"Pół Wieku Poezji Później" to fanowski projekt filmowy osadzony w świecie Wiedźmina, którego podstawowym hasłem jest "od fanów dla fanów". Osoby odpowiadające za ten projekt, posiadające doświadczenie przy tworzeniu filmów, poprosili swego czasu o 27 tysięcy złotych na PolakPotrafi.pl. Skończyło się to tak, że uzbierali ponad 48 tysięcy. Produkcja trafi na YouTube'a już w grudniu, a poniżej obejrzycie jej najnowszy zwiastun:

Pół Wieku Poezji Później (Alzur's Legacy) The Witcher Fan Film (Preview Teaser 2017)

Film trwać będzie 30 minut i skupi się na postaciach Lamberta (Mariusz Drężek), Triss (Magdalena Różańska) oraz Jaskra (w tej roli znany z filmu z 2001 Zbigniew Zamachowski). Wśród postaci przewija się również Ciri (Marta Termena), choć jej rola będzie raczej drugoplanowa. Fabuła prezentuje się bowiem następująco:

Skupienie się na Lambercie to z pewnością ciekawy pomysł - nawet jeśli akurat ten Lambert znacząco przypomina Geralta. Cieszy też obecność Zamachowskiego - choć jego Jaskier nie był największym dandysem, to z pewnością nadrabiał charyzmą. W filmie możemy spodziewać się też jakichś humanoidalnych potworów, bowiem na ich przekonujący wygląd pozwoliło podobno przekroczenie progu finansowego 36 tysięcy. Powtórki z gumowych potworów nie będzie - zapewniają twórcy.

325603818547394524

No, ale po kolei. Najpierw zaczekajmy na grudzień i "Pół Wieku Poezji Później". Trzymając mocno kciuki. Nie zapominajmy też, że gdzieś tam ciągle powstaje oficjalny film "Wiedźmin", którego reżyserii podjął się Tomasz Bagiński.

Patryk Fijałkowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)