Nie tylko darmowe gry. Epic Games Store rozdaje pieniądze

Nie tylko darmowe gry. Epic Games Store rozdaje pieniądze

Epic Games i kolejne gry za darmo
Epic Games i kolejne gry za darmo
16.10.2021 09:06

Epic Games Store dwoi się i troi, żeby przyciągnąć do siebie, jak najwięcej użytkowników. Tym razem zamiast rozdawać darmowe gry, będzie wręczać kupony o wartości 40 zł.

Cotygodniowe, bezpłatne gry to już tradycja na Epic Games Store. Czasem otrzymujemy tytuły większe, innym razem mniejsze, raz jest to jedna produkcja, kiedy indziej kilka. EGS planuje jednak od poniedziałku nową akcję, tym razem związaną z nadchodzącym Halloween.

W poniedziałek ruszy akcja promocyjna związana z amerykańskim świętem. I również z tej okazji Epic Games Store zachęca do zapisów do ich newslettera. W zamian każdy użytkownik otrzyma kupon na 40 zł, który zostanie wysłany w ciągu doby od rejestracji do mailingu. Otrzymany kupon ma termin ważności i należy go wykorzystać do 15 listopada do godziny 21. Aby go zrealizować, należy również kupić grę o minimalnej wartości 59,99 zł.

Halloweenowa wyprzedaż nie jest niczym nadzwyczajnym. Plany na rozpoczęcie podobnej akcji ma również platforma Steam. Tamtejszy wysyp promocji z charakterystyczną dynią w tle rozpocznie się 28 października.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)