Zmien skórke
Logo Polygamii

Nie możecie zdecydować, czy Crash, czy Spyro? Już nie musicie

Rzadko widujemy tyle nostalgii z lat dziewięćdziesiątych w jednym pakiecie.

Spyro + Crash Remastered Game Bundle. Brzmi imponująco? Tak. Brzmi jak ściema? Trochę, bo przez takie tytuły potem ludzie nie rozróżniają remasterów od remake’ów. W zestawie znajdziecie, jak zapewne się domyślacie, sześć gier z dwóch niedawnych pozycji. Trzy odsłony Crasha Bandicoota z N. Sane Trilogy autorstwa Vicarious Visions oraz trzy odsłony Spyro ze świeżutkiego Reignited Trilogy spod dłuta Toys for Bob. Sześć kultowych platformówek z pierwszego PlayStation, odrestaurowanych tak perfekcyjnie, że spokojnie można je podrzucać młodziakom wychowanym na dużo doskonalszych wizualnie grach. Jak Krzysiowi naszemu. Jadę właśnie z Krzysiem pociągiem, ten wiek widać!

O ile w przypadku gierek z jamrajem mam małe problemy – i zestarzały się w mniej odpowiadający mi sposób, i deweloper remake’ów nie wyszedł zwycięsko z kilku problematycznych momentów – tak Spyro lekką rączką konkuruje w moich oczach z Super Mario Odyssey. Po napisaniu recenzji grałem jeszcze całymi wieczorami, by wyciągnąć platynki, z czystej przyjemności, jaką sprawiała mi sama zabawa (pościg za osiągnięciami zakończyłem już lata temu). No i na pewno nie brakuje na świecie takich starych durni jak ja, co z olbrzymią nostalgią wspominają zwariowane lata dziewięćdziesiąte.

Bundle został wyceniony na sześćdziesiąt dolców w wersji pudełkowej. Proponuję o nim pamiętać, nim trafi również do naszych sklepów. Wszak mówimy o 60-70 godzinach wyśmienitej zabawy. Albo, no… poczekajcie jeszcze rok. Wtedy pojawi się Remastered Game Bundle Ultimate z CTR-em. Albo dwa lata i Final Deluxe Edition z odnowionymi nie-wiadomo-dla-kogo grami The Legend of Spyro, do których znowu głosu użyczył Frodo. Albo… No okej, rozumiecie już, o co biega. Od teraz branża znowu będzie miała obu tych maskotek pod dostatkiem. A wydawca na pewno nie przestanie chcieć na nich zarabiać.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry