wersja robocza

Największy dodatek do GTA Online - tak. Zapowiedź GTA 6? Być może

Strona głównaNajwiększy dodatek do GTA Online - tak. Zapowiedź GTA 6? Być może
24.11.2020 13:09
gta v
gta v
Źródło zdjęć: © Rockstar

Plotki się potwierdzają - jedziemy na wyspę. The Cayo Perico Heist to najnowsza aktualizacja do "GTA Online". Zgodnie z zapowiedziami Rockstara, ma być największą w historii gry. Ale uwagę i tak przyćmił jeden szczegół.

I zacznijmy od niego. W krótkiej zajawce trailer "The Cayo Perico Heist" Rockstar postawił na klimat "agentów i hakerów", a na dole krótkiego klipu wrzucił koordynatu. Więc cóż można było zrobić innego, jak nie wklepać je w Google'a (link) i zobaczyć co wyjdzie. A wyszło to:

329991127522764485

Jeden powie, że widzi tu błotnistą drogę. Drugi, że jej kształt układa mu się litery VI, czyli rzymską szóstkę. "GTA 6" potwierdzone? Z pewnością! I który to już raz? Nie mam wątpliwości, że sami twórcy nieźle się bawią, czytając przeróżne domysły i wrzucili taki smaczek celowo, żeby podsycić atmosferę.

Chociaż kto wie? W końcu musi nadejść ten moment, gdy temat "GTA 6" pojawi się na poważnie. Tym bardziej, że u Rockstara i tak zawsze mija dużo czasu od teasera do premiery.

GTA Online - The Cayo Perico Heist

Co wiadomo o samym dodatku? Wciąż niewiele, poza tym, że ujrzy światło dzienne 15 grudnia. Wiele było plotek o tym, że w aktualizacji przeniesiemy się na wyspę. I to zdawał się potwierdzać teledysk zespołu Gorillaz, nakręcony niemal w całości w "GTA V", który wieńczyła wymowna scenka.

Teraz już wiadomo, że faktycznie to należąca do narkotykowego bossa wyspa będzie główną atrakcją. Z opisu Rockstara wynika, że będzie kilka sposób na włamanie się na nią, a na miejscu znajdziemy kosztowność, narkotyki, dzieła sztuki - i ciężko uzbrojoną ochronę.

W Cayo Perico Heist pojawią się też nowe pojazdy i broń, nowe aktywności społeczne (tańce i imprezy) oraz nowa, przepastna radiostacja, w której posłuchamy ponad 100 utworów. Finalna niespodzianka to potężna łódź podwodna z "masą niespodzianek". Całość przejdziemy w ekipie do 4 osób, ale będzie też opcja solo.

Udostępnij: