Najgorętsza gra E3: 2K Games

Najgorętsza gra E3: 2K Games31.05.2010 22:31
Najgorętsza gra E3: 2K Games
marcindmjqtx

Nadchodzące targi E3, jak co roku, przyniosą wiele informacji na temat nadchodzących gier. Postanowiliśmy przygotować listę gier, jakie zostaną pokazane w Los Angeles. Chcemy także zapytać Was, na którą z nich czekacie najbardziej, by obdarzyć te tytuły szczególną uwagą. Na pierwszy ogień idą produkcje wydawane pod skrzydłami 2K Games.

MAFIA II Czesi z Illusion Softworks nad kontynuacją swojego opus magnum pracują w pocie czoła od ładnych kilku lat. Na podstawie dotychczas ujawnionych materiałów oraz gracji, z jaką to studio opowiada historie, możemy być pewni, że GTA może się czuć zagrożone.

SID MEIER'S CIVILIZATION V Seria, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - Civilization to klasa sama w sobie. Piąta odsłona tego świetnego cyklu została zapowiedziana jedynie na pecety i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Choć, kto wie, jakie wiadomości przyniosą targi.

SPEC OPS: THE LINE Gra jest jak na razie sporą niewiadomą - produkcją zajęło się nieznane studio, a jak dotąd nie pokazano zbyt wielu materiałów, za wyjątkiem jednego zwiastuna. Tym niemniej, filmik ten wygląda nieźle, więc chyba warto czekać.

XCOM Znana i lubiana seria strategii powraca, ale... jako FPS. Tym niemniej, gra trafiła w dobre ręce - studio odpowiedzialne za BioShocka. Pierwsze informacje już się pojawiły, ale szczegółów dowiemy się zapewne dopiero za dwa tygodnie.

Kamil Bogusiewicz

327154572458486039
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)