Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nadciąga The Last of Us: The Board Game. Naughty Dog zapowiada też inne nowości

Strona głównaNadciąga The Last of Us: The Board Game. Naughty Dog zapowiada też inne nowości
26.09.2020 16:08
Nadciąga The Last of Us: The Board Game. Naughty Dog zapowiada też inne nowościNadciąga The Last of Us: The Board Game. Naughty Dog zapowiada też inne nowości
Klaudia Stawska
Klaudia Stawska
bDzUxhxi

Naughty Dog zapowiedział niespodzianki dla fanów z okazji The Last of Us Day. Część już poznaliśmy, a część jeszcze musimy poczekać, ale zdecydowanie najbardziej interesująca jest gra planszowa w świecie The Last of Us.

bDzUxhwB

Dzisiaj, 26 września odbędzie się The Last of Us Day, który ma zastąpić "Outbreak Day". Naughty Dog organizuje event dla fanów od 7 lat, ale po raz pierwszy odbędzie on pod zmienioną nazwą. Nie zabraknie jednak nowości, które powinny ucieszyć fanów serii. Część z nich studio zapowiedziało już wczoraj - już teraz gracze mogą pobrać nowy motyw na PS4, który przedstawia znaną z "The Last of Us Part II" plażę.

Najciekawszą zapowiedzią Naughty Dog jest jednak ogłoszenie współpracy z CMON, która będzie odpowiedzialna za przeniesienie uniwersum The Last Us na stoły. "The Last of Us: The Board Game" będzie kolejną grą, którą CMON przygotuje we współpracy z Sony. Firma tworzyła już gry planszowe na licencji "Bloodborne" i "God of War", tak więc ma doświadczenie z przenoszeniem kultowych tytułów na stół.

- Pamiętając wpływ, jaki wywarło na mnie "The Last of Us", kiedy zagrałem po raz pierwszy, a potem oszołomiony "The Last of Us Part II" - mówi Geoff Skinner, wiceprezes ds. rozrywki i dyrektor ds. licencji w CMON. - Widziałem, że było to doświadczenie, które chcieliśmy przenieść na stół do gier planszowych. (...) "The Last of Us" to seria, którą wielu z nas w CMON śledziło od jej powstania i chętnie dostosujemy to doświadczenie do realiów gier planszowych, by fani mieli szansę odkrywać świat i historię w zupełnie nowy sposób.

bDzUxhwD

Na razie data premiery "The Last of Us: The Board Game" nie jest znana. Nie wiemy tym bardziej, czy tytuł wyjdzie w Polsce. Na więcej informacji musimy niestety jeszcze poczekać. Jednak Naughty Dog potwierdziło również wydanie oryginalnego soundtracka "The Last of Us Part II" w wersji winylowej i zapowiedziało, że niebawem w sprzedaży pojawią się dwie nowe figurki, które możecie zobaczyć poniżej.

327381745207300921
327381745207366457
bDzUxhxz