Nadchodzą beta-testy Diablo 4. Blizzard potrzebuje wsparcia graczy

Nadchodzą beta-testy Diablo 4. Blizzard potrzebuje wsparcia graczy

Diablo 4
Diablo 4
Źródło zdjęć: © YouTube
20.09.2022 10:47

Diablo 4 wkracza w kolejną fazę, którą będą zamknięte beta-testy. Wyselekcjonowani gracze będą mieli szansę sprawdzić, w jakiej kondycji znajduje się nadchodzące dzieło Blizzarda.

Gracze zainteresowani zamkniętymi beta-testami Diablo 4 nadal mogą ubiegać się o miejsce w tym przedsięwzięciu. Blizzard oficjalnie zapowiada niepubliczną betę, która skupi się na rozgrywce post-fabularnej. Testy będą dostępne na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, konsolach Xbox Series X|S oraz Xbox One.

Pełna historia powrotu Lilit do Sanktuarium nie jest czymś, co chcielibyśmy zdradzać przed premierą – dlatego w zamkniętej becie gracze doświadczą Sanktuarium po kampanii.

Blizzard

Do zamkniętych testów zostaną zaproszeni wybrani gracze. Mowa tu o zapaleńcach, którzy "spędzili ostatnio dużo czasu grając rozwiniętymi postaciami w Diablo II: Resurrected i Diablo III". Jeśli te wymagania nie są przeszkodą, należy wykonać kilka czynności, by zgłosić chęć udziału:

  1. logujemy się za pośrednictwem strony lub aplikacji Battle.net;
  2. klikamy w ikonkę swojego konta i wchodzimy w zakładkę "Ustawienia konta" lub "Pokaż konto";
  3. wybieramy opcję "Prywatność", a następnie, nieco niżej, "Preferencje komunikacyjne";
  4. Teraz wystarczy wybrać "Aktualizuj" i upewnić się, że opcja "Wiadomości i oferty specjalne od Battle.net" jest włączona (można ją później wyłączyć).

Powyższe kroki należy wykonać do 11 października. Jeśli do 18 listopada nie dostaniemy zaproszenia to oznacza, że nie zostaliśmy wybrani do beta-testów.

Liczba miejsc w zamkniętej becie jest ograniczona, jednak nic straconego. Twórcy poinformowali jednocześnie, że na początku przyszłego roku wystartują otwarte beta-testy. Data nie jest jeszcze znana.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)