Nad czym pracują twórcy Heavy Rain?

Nad czym pracują twórcy Heavy Rain?04.07.2010 10:30
Nad czym pracują twórcy Heavy Rain?
marcindmjqtx

Na pewno nie nad thrillerem science-fiction zatytułowanym Horizon, jak informowaliśmy jakiś czas temu. Okazało się, że była to tylko fałszywa plotka (choć Davidowi Cage'owi podoba się taki pomysł na grę). Nad czym więc pracuje studio Quantic Dream?

Nie nad dodatkami do Heavy Rain. Jak już informowaliśmy, zostały one na razie porzucone na rzecz przystosowania gry do obsługi kontrolera ruchowego Sony. Kilka dni temu te informacje potwierdził także sam David Cage, wyrażając przy tym swoje głębokie niezadowolenie.

Quantic Dream nie pracuje również nad kontynuacją swojego ostatniego dzieła. Jak mówi Cage, jego firma nie zamierza, cytat, doić krowy, koniec cytatu, i bazując na popularności Heavy Rain wydawać kolejnych jego odsłon. Chcą pozostać nowatorscy w tym, co robią i podejmować przy tym odpowiednie ryzyko. Odważna postawa, trzeba przyznać, ale to się chyba chwali.

Więc nad czym ostatecznie pracują? Cage zdradza tylko, że większość Quantic Dream skupia się nad technologiami nowej generacji (cokolwiek to oznacza). Oczywiście, chcą przy tym rozwijać to, co wypracowali przy Heavy Rain. Więcej szczegółów Cage nie chce podać, ale zapewnia, że swoje projekty ogłoszą tak szybko, jak tylko będą na to gotowe.

Tak, dobrze przeczytaliście - projekty.

Teraz to wygląda naprawdę interesująco.

[via Eurogamer]

Tomasz Kutera

326850059512211735
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)