Muzyczna strona Activision

Muzyczna strona Activision12.02.2009 12:55
Muzyczna strona Activision
marcindmjqtx

No cóż, namnożyło się nam dziś wpisów o Activision, ale czasem tak bywa. Koledzy zajęli się już cyferkowym porno, więc ja mogę powiedzieć Wam kilka rzeczy o muzycznych grach od tego wydawcy.

Zacznijmy od zupełniej nowości. W produkcji na 360, PS3 i Wii znajduje się kolejna gra z serii Guitar Hero. Nie będzie to jednak kompletnie nowy produkt, a raczej kompilacja najpopularniejszych utworów z wcześniejszych gier. Chodzi o to, by dać graczom możliwość odegrania tych kawałków na perkusji, czy zaśpiewania do mikrofonu, a przecież te instrumenty weszły dopiero w ostatniej części serii. Przyznam, że zastanawiałem się, jak Activision rozwiąże ten problem. Widocznie nowa gra wróży większe zyski niż wypuszczanie uaktualnionych wersji utworów via DLC. Ciekawe, jak będzie z ceną...

Na drugą połowę roku szykowana jest jednak już pełnoprawna odsłona Guitar Hero, o której nie wiemy jeszcze nic. Dołączy do niej DJ Hero, czyli dość ciekawa nowinka w grach muzycznych. Wcześniej, dostaniemy jeszcze Guitar Hero: Modern Hits na DS - grę o której co nieco już wiemy, ale chyba wciąż nie została oficjalnie zapowiedziana.

327145776986024215
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)