Film Dungeons & Dragons? Może zbierać marne oceny, ale i tak na niego pójdę

Film Dungeons & Dragons? Może zbierać marne oceny, ale i tak na niego pójdę

Hugh Grant w nowej dla siebie roli
Hugh Grant w nowej dla siebie roli
Adam Bednarek
03.03.2021 16:11

Hugh Grant w roli czarnego charakteru? Przepraszam, od kiedy można zamawiać bilety na pokazy przedpremierowe? To poproszę od razu trzy. Nie, nie - tylko dla mnie, na różne seanse.

Na razie o filmowej wersji Dungeons & Dragons wiemy bardzo niewiele, ale ja już nie mogę się jej doczekać. Według serwisu Deadline Hugh Grant został obsadzony w roli czarnego charakteru. 

Hugh Grant? Ten Brytyjczyk od komedii romantycznych? Jasne, z pewnością z tego znacie aktora, a niewykluczone, że właśnie z tego powodu go polubiliście, jak ja. "Był sobie chłopiec", "Nothing Hill", "To właśnie miłość" czy "Dziennik Bridget Jones" - wiadomo, klasyki. 

Ale Hugh Grant udowodnił ostatnio, że nie musi wyłącznie być tym czarującym facetem z brytyjskim akcentem. W serialu "Od nowa", który oglądać można na HBO GO, widzimy go zupełnie w innej kreacji. 

By nie zdradzać za dużo, bo cała intryga opiera się na tajemnicy i niewiedzy, napiszę tylko, że Grant bardzo ciekawie zrywa ze swoim wizerunkiem. Niby dalej jest szarmancki, elegancki i dowcipny "jak zawsze", ale coś się za tym kryje. Czy można mu uwierzyć? Czy ktoś taki - bogaty, wykształcony, z pozycją - może dokonać czegoś tak złego? 

Nie dziwię się więc, że Grant chce wziąć udział w produkcji fantasy, na dodatek wcielając się w kogoś złego. Mam wrażenie, że może wyjść z tej roli coś naprawdę intrygującego. 

Poza tym w filmie wystąpi Sophia Lillis i to kolejna bardzo dobra wiadomość. Wprawdzie oglądałem z nią tylko "To nie jest OK", ale netfliksowa produkcja udowodniła, że mamy do czynienia z obiecującą aktorką młodego pokolenia. 

Dungeons & Dragons to zupełnie nie moje klimaty, ale film ma już moje zainteresowanie. Na papierze wygląda to obiecująco, więc czekam na kolejne informacje. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)