Film Dungeons & Dragons? Może zbierać marne oceny, ale i tak na niego pójdę

Film Dungeons & Dragons? Może zbierać marne oceny, ale i tak na niego pójdę03.03.2021 16:11
Hugh Grant w nowej dla siebie roli
Hugh Grant w nowej dla siebie roli

Hugh Grant w roli czarnego charakteru? Przepraszam, od kiedy można zamawiać bilety na pokazy przedpremierowe? To poproszę od razu trzy. Nie, nie - tylko dla mnie, na różne seanse.

Na razie o filmowej wersji Dungeons & Dragons wiemy bardzo niewiele, ale ja już nie mogę się jej doczekać. Według serwisu Deadline Hugh Grant został obsadzony w roli czarnego charakteru. 

Hugh Grant? Ten Brytyjczyk od komedii romantycznych? Jasne, z pewnością z tego znacie aktora, a niewykluczone, że właśnie z tego powodu go polubiliście, jak ja. "Był sobie chłopiec", "Nothing Hill", "To właśnie miłość" czy "Dziennik Bridget Jones" - wiadomo, klasyki. 

Ale Hugh Grant udowodnił ostatnio, że nie musi wyłącznie być tym czarującym facetem z brytyjskim akcentem. W serialu "Od nowa", który oglądać można na HBO GO, widzimy go zupełnie w innej kreacji. 

By nie zdradzać za dużo, bo cała intryga opiera się na tajemnicy i niewiedzy, napiszę tylko, że Grant bardzo ciekawie zrywa ze swoim wizerunkiem. Niby dalej jest szarmancki, elegancki i dowcipny "jak zawsze", ale coś się za tym kryje. Czy można mu uwierzyć? Czy ktoś taki - bogaty, wykształcony, z pozycją - może dokonać czegoś tak złego? 

Nie dziwię się więc, że Grant chce wziąć udział w produkcji fantasy, na dodatek wcielając się w kogoś złego. Mam wrażenie, że może wyjść z tej roli coś naprawdę intrygującego. 

Poza tym w filmie wystąpi Sophia Lillis i to kolejna bardzo dobra wiadomość. Wprawdzie oglądałem z nią tylko "To nie jest OK", ale netfliksowa produkcja udowodniła, że mamy do czynienia z obiecującą aktorką młodego pokolenia. 

Dungeons & Dragons to zupełnie nie moje klimaty, ale film ma już moje zainteresowanie. Na papierze wygląda to obiecująco, więc czekam na kolejne informacje. 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)