Monster Hunter World z wielkim sukcesem sprzedażowym

Monster Hunter World z wielkim sukcesem sprzedażowym

Monster Hunter World z wielkim sukcesem sprzedażowym
05.03.2018 20:18

Jest już najszybciej i najlepiej się sprzedającą grą w historii Capcomu.

Capcom poinformował, że sprzedało się już 6 milionów egzemplarzy gry Monster Hunter World na wszystkich platformach. Mowa tu o kopiach cyfrowych i egzemplarzach, które faktycznie trafiły w ręce graczy. Jeżeli zaś wziąć pod uwagę pudełka rozesłane do sklepów, to liczba ta wzrasta do aż 7,5 miliona.

Gra radzi sobie doskonale od premiery. Jeszcze w styczniu Capcom informował o 5 milionach pudełek rozesłanych do sklepów, a już teraz sama sprzedaż gry przekroczyła tę liczbę. Wraz z osiągnięciem tego pułapu Monster Hunter World ustanowił kolejny rekord - jest nie tylko najszybciej się sprzedającą grą Capcomu. Jest również najlepiej sprzedającą się grą w historii firmy w ogóle.

Monster Hunter: World - Launch Trailer

Łącznie seria Monster Hunter sprzedała od swoich początków aż 48 milionów egzemplarzy, ale mówimy tu o całej 14-letniej historii. To, że Monster Hunter World nieco ponad miesiąc od premiery jest już odpowiedzialny za 12,5 proc. tego całościowego wyniku jest naprawdę imponujące.

Liczba ta z pewnością jeszcze wzrośnie po premierze gry na PC na jesieni tego roku. A jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy samemu spróbować, to Adam pisze, że warto.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)