Monster Hunter World i wyjątkowo imponujące 13 milionów

Monster Hunter World i wyjątkowo imponujące 13 milionów
Adam Piechota

19.07.2019 10:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oj, świat jest gotowy na Iceborne.

Żółto-niebiescy pochwalili się kolejnym majestatycznym rekordem Monster Huntera. 13 milionów rozesłanych do sklepów egzemplarzy Worlda. „Rozesłanych”, więc jeszcze nie „sprzedanych”, ale to wciąż kapitalny wynik. Oczywiście, wydawca robi wszystko, co w jego mocy, żeby świat nie zapominał o rychłej premierze Iceborne, sporej wielkości dodatku, który ponownie wyciśnie z marki „zielone soki”. Niemniej podobnych sukcesów, zwłaszcza z japońszczyzną, nigdy nie należy pomijać w mediach. Monster Hunter zasłużył.

To również największy współczesny przebój Capcomu, choć tak naprawdę wydawca jest na jakiejś szalonej fali od kilku dobrych lat. Właściwie - od zrozumienia obecnej generacji (po niemal dekadzie rozmijania się z oczekiwaniami nowego pokolenia graczy). Resident Evil VII, Resident Evil 2, Devil May Cry 5. Pomijamy nieporozumienia w gatunku bijatyk i wychodzi nam obrazek najlepszego japońskiego wydawcy. Są perfekcyjni w łączeniu tradycji z nowoczesnymi technologiami. I podejrzewam, że jeszcze nie powiedzieli w tym ostatniego słowa. Kolejny raz zaciskam mocno kciuki za zmartwychwstanie Dino Crisis.

Przypominam, że DLC debiutuje 6 września. Jeśli teraz zaczniecie, do premiery będziecie mieli przynajmniej kilka odpowiednich zestawów ekwipunku. Idealny moment.

Monster Hunter World: Iceborne - Official Story Trailer

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)