7 darmowych gier do odebrania. W roli głównej Epic Games Store

7 darmowych gier do odebrania. W roli głównej Epic Games Store

Epic Games Store
Epic Games Store
04.07.2022 12:50

Epic Games Store przygotował kolejne darmowe gry. Już niebawem nasza kolekcja może zostać uzupełniona o karciankę RPG, osadzoną w świecie fantasy oraz kooperacyjną strzelankę. I to całkowicie za darmo.

Epic Games Store z nową ofertą

Epic Games Store poinformował, jakie tytuły będzie można odebrać za darmo już w najbliższy czwartek. W ofercie znalazły się dwie produkcje, które różnią się od siebie praktycznie wszystkim. To, co je łączy, to fakt, że z pewnością zapewnią wiele godzin wciągającej rozrywki. Gry będzie można odebrać od 7 lipca od godziny 17:00 czasu polskiego pod tym adresem.

Strategiczna gra karciana za darmo

Pierwszą propozycją jest Ancient Enemy. Dzieło studia Grey Alien Games jest strategiczną grą RPG, która wpisuje się w konwencję karcianek. Akcja rozgrywa się w zrujnowanym, fikcyjnym świecie, gdzie triumfują niszczycielskie siły zła. Zadaniem gracza jest pokonanie demonicznych wrogów, przy użyciu specjalnych zaklęć oraz umiejętności.

Kooperacyjna strzelanka w Epic Games Store

Druga propozycja to dynamiczna strzelanka, która jest nastawiona na kooperację i współpracę. Killing Floor 2 przenosi graczy do kontynentalnej Europy, jednak nieco innej, niż ta, którą znamy. Świat został opanowany przez przerażające potwory zwane Zedami. Tu należą się wielkie podziękowania zbuntowanym pracownikom Horzine Corporation, który są twórcami tych szkarad. Kooperacyjny tryb zapewni wielu graczom solidną dawkę akcji.

7 darmowych gier w tym tygodniu

Oczywiście cały czas trwa poprzednia oferta w Epic Games Store. Do czwartku 7 lipca do godziny 17:00 czasu polskiego, odbierzemy aż trzy tytuły. Jeśli dodamy do tego nadchodzącą ofertę, to "robi nam się"5 darmowych gier. Nie można zapominać o Fall Guys, które również udostępniono za darmo, oraz o Moon Runner na platformie Steam. Łącznie 7 gier za darmo.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)