Moje prośby zostały wysłuchane - w The Amazing Spider-Man 2 zagramy jako Peter Parker

Moje prośby zostały wysłuchane - w The Amazing Spider-Man 2 zagramy jako Peter Parker
marcindmjqtx

14.10.2013 12:39, aktual.: 05.01.2016 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aż mam ochotę powiedzieć: a nie mówiłem?

Przy okazji premiery filmu The Amazing Spider-Man narzekałem, że jest tyle gier o Spider-Manie, a nie ma żadnej o Peterze Parkerze. Supermoce są super, owszem, ale dlaczego praktycznie nigdy nie dano nam, graczom, okazji do ukrywania się przed ciocią May, chodzenia na zajęcia czy spotykania się z Gwen/Mary Jane? Przecież o to chodzi w tej postaci!

Aż tu proszę, Activision i Beenox zapowiedziały właśnie The Amazing Spider-Man 2, grę na podstawie filmu, który do kin trafi w maju przyszłego roku. Wedle zapowiedzi, będą w niej także sekcje, w których będziemy sterować Peterem w "cywilnym" wydaniu. Mam nadzieję, że będą rozbudowane. Wedle zapowiedzi, mają być jakoś powiązane z pracą Petera w roli fotografa Daily Bugle.

Poza tym dostaniemy otwarty świat, drobne elementy RPG (dotyczące głównie sieci Pająka) i z grubsza to samo, co w poprzedniej grze. Podobnie jak tam, fabuła toczyć się będzie trochę obok filmowego obrazu - nie wiadomo więc, czy zawalczymy z Electro/Jamiem Foxxem. Ale zdziwiłbym się, gdyby do tego nie doszło.

Premiera wiosną 2014 roku na PS3, PS4, Xboksa One, Xboksa 360, PC, Wii U i 3DS-a.

[za Joystiq]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)