Moja ulubiona strzelanina 3D Realms już za moment trafi na iOS

Moja ulubiona strzelanina 3D Realms już za moment trafi na iOS

Moja ulubiona strzelanina 3D Realms już za moment trafi na iOS
marcindmjqtx
19.12.2012 11:52, aktualizacja: 05.01.2016 16:26

Był rok 1997, wszyscy, nie wyłączając mnie, grali w Duke Nukem 3D. Wtedy, na płytce dołączanej do któregoś czasopisma, znalazłem wersję shareware Shadow Warriora. I Duke przestał być bogiem.

Duke był fajny, rzucał klawe teksty i potrafił wchodzić w interakcje ze striptizerkami i toaletą. Lo Wang miał natomiast shurikeny i katanę, którą potrafił przeciąć wrogów na pół. Też potrafił dogadać, a i broń biała nie była mu obca. Egzotyka i brutalność była dodatkowym bonusem, za który gra dostawała u mnie punkty.

Nigdy nie udało mi się zaszczepić w znajomych takiej szajby na punkcie Shadow Warrior, jaka towarzyszyła Duke'owi. Nie pamiętam już nawet czy kiedyś przeszedłem całe przygody Lo Wanga, możliwe, że zabawa skończyła się na wersji shareware, którą przełaziłem na wszystkie możliwe sposoby... Taaak, to bardzo możliwe, ale okazja do nadrobienia zaległości czy w ogóle zapoznania się z grą, jeśli wcześniej o niej nie słyszeliście, nadarzy się już niedługo. Jeszcze w tym tygodniu gra trafi do App Store.

Jeśli wolicie większe ekrany, to Shadow Warrior w komplecie z dodatkami i soundtrackiem można kupić za 3 dolary w serwisie GOG. Nie jestem z nim na bieżąco, więc właśnie teraz sam się o tym dowiedziałem. Notka skończona, czas na zakupy!

źródło: Touch Arcade, GOG

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)