MMO w świecie League of Legends rośnie. Riot Games szuka nowych ludzi

MMO w świecie League of Legends rośnie. Riot Games szuka nowych ludzi

League of Legends
League of Legends
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.02.2021 11:03

Od jakiegoś czasu trwają prace nad grą MMORPG osadzoną w świecie "League of Legends", ale do tej pory Riot milczał na temat produkcji. Szczegółów na temat samej gry nie przybyło, ale studio szuka pracowników do tego projektu.

Wiadomość o tym, że Rio Games pracuje nad "LoL MMORPG" wypłynęła pod koniec zeszłego roku na Twitterze. Wtedy jeden z pracowników firmy "wygadał się", że studio planuje nową grę w uniwersum League of Legends. Później firma potwierdziła plotki, że będzie to MMO, a teraz rusza z rekrutacją do nowego projektu. 

- Wiemy, że tworzenie gier MMO wymaga wielu ludzi i będziemy potrzebować całkiem dużego zespołu, jeśli chcemy ożywić Runeterrę - podaje Riot Games w komunikacie. W tym momencie firma szczególnie potrzebuje doświadczonych osób na stanowiska: 

  • Gameplay Engineering;
  • Game Design;
  • UX Design;
  • Game Art (All Sub-Disciplines);
  • Game Production.

Dodatkowo zachęca, by również inne osoby wysyłały swoje CV, jeśli chcą dołączyć do zespołu pracującego nad nowym MMO. Riot Games przekonuje, że planuje zatrudnić wiele osób, więc znajdzie się również praca dla specjalistów z innych dziedzin. 

Niestety o samej grze wciąż nic nie wiemy. Biorąc pod uwagę, że Riot musi zatrudnić jeszcze wiele osób na kluczowych stanowiskach, nie możemy się spodziewać, że zmieni się to w najbliższym czasie. 

Biorąc pod uwagę, że prace nad grą MMO mogą trwać długie lata, to fani raczej nie powinni nastawiać się to, że premiera odbędzie się w najbliższych latach. Nie zmienia to faktu, że o takiej grze wiele osób marzy już od dawna i można śmiało powiedzieć, że oczekiwania fanów będą wysokie. Riot Games po sukcesie poprzednich gier też raczej nie pójdzie na skróty. 

Jeśli interesuje was praca dla Riot Games, więcej szczegółów znajdziecie na ich stronie

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)