Mirosław Hermaszewski, Dorociński, Simlat, Boberek i Bołądź za kulisami Call of Duty®: Infinite Warfare

Mirosław Hermaszewski, Dorociński, Simlat, Boberek i Bołądź za kulisami Call of Duty®: Infinite Warfare

Redakcja
05.12.2016 09:00, aktualizacja: 05.12.2016 11:39

Dubbingowanie Call of Duty®: Infinite Warfare przyciąga weteranów dubbingu oraz legendy polskiej astronautyki. Zobaczcie co o swoich wrażeniach związanych z grą i pracą nad nią mówią Mirosław Hermaszewski, Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Jarosław Boberek i Olga Bołądź!

Pierwszy Polak w kosmosie, Mirosław Hermaszewski, użycza gościnnie głosu w Call of Duty®: Infinite Warfare. To wyjątkowy dodatek do sławnej obsady aktorskiej, nadający grze zupełnie nowego wymiaru. Mirosław Hermaszewski opowiada o swoim pobycie w przestrzeni kosmicznej i o tchnięciu autentyczności w produkcję Call of Duty.

Po raz pierwszy w historii serii Call of Duty usłyszeć będzie można polski dubbing! Wśród utalentowanych aktorów, którzy użyczyli produkcji swoich głosów, znalazł się między innymi niezwykle popularny Marcin Dorociński, dubbingujący głównego bohatera gry – kapitana Nicka Reyesa. W tym doświadczeniu, jako sierżant sztabowy Yusuf Omar, towarzyszy mu Łukasz Simlat.

Dubbingowanie Infinite Warfare okazało się nie lada wyzwaniem nawet dla tak cenionej aktorki jak Olga Bołądź, czy weterana dubbingu, jakim jest Jarosław Boberek. Olga Bołądź użycza głosu odważnej porucznik Norze Salter, najlepszej pilotce SCAR, która zawsze ma własne zdanie i nie boi się go wyrazić. Boberek zaś użycza głosu Ethanowi - amerykańskiemu zrobotyzowanemu żołnierzowi posiadającemu ludzkie uczucia. Olga Bołądź i Jarosław Boberek, wraz z Marcinem Dorocińskim, Łukaszem Simlatem i legendarnym Mirosławem Hermaszewskim, są gwiazdami pierwszej pełnej polskiej lokalizacji dźwiękowej w historii serii Call of Duty.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)