Minecraft wypuszcza własne lody. Cena odbierze wam apetyt

Minecraft wypuszcza własne lody. Cena odbierze wam apetyt

Lody Minecraft
Lody Minecraft
Źródło zdjęć: © try.nicks
21.09.2022 13:28

Lody Minecraft – brzmi jak fikcja, ale sprawa jest jak najbardziej prawdziwa. Minecraft wypuszcza własne lody, które są stylizowane na doskonale znane graczom bloki. Lepiej zjedzcie coś na zapas, bowiem ich cena potrafi odebrać apetyt.

Lody Minecraft

Mieliśmy już napoje gazowane rodem z Wiedźmina, teraz kolej na coś równie zaskakującego. W przypadku Polski wyjątkowo chłodny wrzesień, raczej nie służy konsumpcji lodów, a jednak warto wspomnieć o tych słodyczach. Minecraft doczekał się własnej serii lodów. To efekt współpracy z firmą N!CKS. Smakołyki są dostępne w czterech wariantach smakowych. Cena? Cóż, potrafi zmrozić krew w żyłach.

Lody niedostępne w Polsce

Jeden kubeczek kosztuje 9,99 dolarów. Do tej kwoty należy doliczyć 15 dolarów jako koszt przesyłki. Produkt jest limitowany i aktualnie nie kupimy ich w żadnym ze sklepów stacjonarnych. Nie są też dostępne na terenie Polski – jedynie mieszkańcy USA mogą ich posmakować. Interesujące jest to, że łakocie są reklamowane jako "keto friendly" i nie zawierające cukru.

Lody Minecraft
Lody Minecraft© try.nicks

Wszystko wskazuje na to, że ta limitowana seria jest swego rodzaju badaniem rynku. Być może w przyszłości doczekamy się poszerzenia oferty, rozciągnięcia jej na inne kraje, lepszej dostępności i bardziej przyjaznej ceny. Być może pewne deklaracje padną w trakcie Minecraft Live 2022, które odbędzie się 15 października.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)