Minecraft Live 2022. Oficjalna zapowiedź wydarzenia

Minecraft Live 2022. Oficjalna zapowiedź wydarzenia

Minecraft Live 2022
Minecraft Live 2022
Źródło zdjęć: © YouTube
09.09.2022 13:52

Wydarzenie Minecraft Live 2022 zostało oficjalnie zapowiedziane. Twórcy zapraszają na specjalny livestream, gdzie ujawnią plany na najbliższą przyszłość.

Minecraft Live 2022 otrzymuje oficjalną zapowiedź. Jest to najbardziej wyczekiwane przez społeczność wydarzenie. Powód jest prosty - twórcy ujawnią, jakie nowości, w postaci aktualizacji i nie tylko, trafią do świata gry. Livestream rozpocznie się 15 października o godzinie 18:00 czasu polskiego.

W tym roku wprowadzamy zupełnie nowy sposób głosowania na nowego moba. Będziesz miał 24 godziny, aby oddać swój głos w launcherze, na Minecraft.net, lub grając na specjalnym serwerze Bedrock!

Mojang

Wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem strony minecraft.net lub na kanale na YouTube. W tym miejscu warto się zatrzymać, bowiem oficjalny kanał stał się właśnie bogatszy o nowy filmik, zapowiadający Minecraft Live 2022. Trzeba przyznać, że zespół Element Animation spisał się na medal. Społeczność doceniła kreatywność tej ekipy.

Z pewnością wiemy, czego nie zobaczymy na tym wydarzeniu. Twórcy zadeklarowali, że nie chcą popełniać wcześniejszych błędów polegających na tym, że prezentowano niedopracowane i niedokończone rozwiązania. To bez wątpienia pozytywna wiadomość, a właśnie takich potrzebuje teraz Minecraft. Nowe zasady moderacji nie wszystkim przypadły do gustu.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)