Minecraft Live 2022. Pierwszy z mobów ujawniony

Minecraft Live 2022. Pierwszy z mobów ujawniony

Minecraft Live 2022: Mob Vote
Minecraft Live 2022: Mob Vote
Źródło zdjęć: © YouTube
05.10.2022 13:18

Do wydarzenia Minecraft Live 2022 pozostało niewiele dni. Gracze będą mogli wziąć udział w głosowaniu, które rozstrzygnie, jaki mob zostanie dodany do gry. W tym roku głosowanie odbędzie się na zmienionych zasadach. Poznaliśmy również pierwszego kandydata.

Zbliża się najważniejsze wydarzenie dla minecraftowej społeczności. To właśnie w trakcie Minecraft Live 2022, poza samą celebracją, ujawnione zostaną nowości zmierzające do gry. Twórcy zadeklarowali, że nie chcą popełniać błędów, polegających na tym, że zostaną obiecane rzeczy nieosiągalne. To dobra wiadomość, bo oznacza, że elementy niedokończone i niedopracowane nie pojawią się na wydarzeniu.

Livestream rozpocznie się 15 października o godzinie 18:00 czasu polskiego. Oficjalna zapowiedź (swoją drogą, niezwykle kreatywna) Minecraft Live 2022 znajduje się pod tym adresem. Stałym punktem programu jest głosowanie na jednego z trzech mobów, który ostatecznie pojawi się w grze. Właśnie ujawniono jednego z nich. Poznajcie Sniffera.

Sniffer, do złudzenia przypominający żółwia, jest starożytnym stworzeniem, które niegdyś było częścią ekosystemu Overworld. Ten krótki filmik to również idealny pretekst, by przypomnieć o zmianach w głosowaniu. W tym roku mob vote odbędzie za pośrednictwem Minecraft.net, na specjalnym serwerze Bedrock lub launcherze Minecrafta.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)