Miller: Duke Nukem Forever tylko zawieszony, w produkcji inne gry

Miller: Duke Nukem Forever tylko zawieszony, w produkcji inne gry27.12.2009 03:29
Miller: Duke Nukem Forever tylko zawieszony, w produkcji inne gry
marcindmjqtx

Scott Miller, współzałożyciel 3D Realms, twierdzi, że Duke Nukem powróci jeszcze w ciągu najbliższych paru lat, a w produkcji jest kilka gier z legendarnym bohaterem w roli głównej. Tylko czy jeszcze ktoś mu wierzy?

Na różnych etapach produkcji znajdują się liczne inne gry o Duke'u, z których kilka ukaże się w ciągu najbliższego roku. Chcemy przedstawić Duke'a niedzielnym graczom, a w produkcji jest jeszcze kilka dużych gier z Duke'em w roli głównej. Wśród gier, o których mówi Miller są m.in. dwie zapowiedziane wcześniej gry na iPhone'a, Duke Nukem Trilogy na DS i PSP oraz port Duke Nukem: Manhattan Project na XBLA.

Miller wciąż twierdzi też, że Duke Nukem Forever jeszcze się ukaże:

Nigdy nie mówiliśmy, że całkowicie przerwano prace nad Duke Nukem Forever. Tak, zwolniliśmy wewnętrzny zespół, ale nie oznacza to śmierci projektu. Obecnie chyba już nikt nie ma złudzeń co do DNF. A może ktoś z was nadal ma nadzieję, że gra jednak się ukaże? Jak dla mnie tego typu zapewnienia przypominają jedynie czarnego rycerza z Monty Pythona i Świętego Graala, który po odcięciu mu wszystkich kończyn wciąż twierdził, że czuje się świetnie.

[via Kotaku]

327138358721997079
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)