Microsoft raz jeszcze o LIVE i E3

Microsoft raz jeszcze o LIVE i E3
marcindmjqtx

04.03.2010 17:40, aktual.: 15.01.2016 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Murawski, dyrektor generalny Microsoftu w Polsce, na swoim blogu odniósł się do reakcji na odpowiedź, którą Microsoft dał organizatorom akcji WeWantLive. Co możemy z niej wyczytać? Kolejną silną sugestię (a może i potwierdzenie?), że na E3 firma zapowie udostępnienie tej usługi w naszym kraju.

Otrzymaliśmy przede wszystkim pozytywną informację, że już wkrótce, na targach E3 w Los Angeles zostaną ogłoszone wiadomości, które - jak sądzę - ucieszą wszystkich użytkowników konsoli Xbox. Jak słusznie wszyscy czytelnicy zauważyli, Microsoft jest dużą korporacją, która jest notowana na giełdzie. Wszelkie działania dotyczą nie tylko danego kraju, ale mają wpływ na firmę także w skali globalnej. W związku z tym wszelkie istotne informacje, a takimi będą te w czerwcu, są ogłaszane centralnie przez korporację Microsoft. Osobiście muszę powiedzieć, że już nie mogę doczekać się targów E3. Mam nadzieję, że teraz inaczej spojrzycie Państwo na przesłaną wczoraj wiadomość. Reakcje graczy na naszym forum.

Jaka informacja może ucieszyć wszystkich użytkowników konsoli Xbox? O ile w domyśle są to polscy użytkownicy, to oczywiście, że jest to LIVE, a nie Natal.

Maciej Kowalik: Oficjalna akcja graczy, miesiąc czekania i wciąż musimy czytać między wierszami, puszczać do siebie oczko i liczyć, że tym razem nikt nie wystrychnie nas na dudka. Korzystam z LIVE, nie zamierzam sprzedawać konsoli, ale oczekiwałem więcej, niż kolejne wodzenie za nos.

Murawski zwraca uwagę, iż komunikaty o globalnej strategii wpływają na notowania giełdowe spółki, a więc muszą też być odpowiednio przekazywane. Impreza o takim zasięgu, jak E3 wydaje się być idealnym do tego miejscem. A póki co pozostaje nam czytać pomiędzy wierszami. Takie już są te korporacje.

Pamiętajcie, że zapowiedź LIVE w Polsce, nie oznacza, że musi się to wydarzyć szybko. Oczywiście najlepiej, gdyby wydarzyło się to do końca tego roku, ale czy jest to wykonalne? Oby. Jak dla mnie mamy zapowiedź zapowiedzi, a wierząc, że odpowiedź była konsultowana z samą górą MS, a nie są to działania polskiego oddziału, mamy obietnicę, której Microsoft nie może złamać. I na to liczę.

A czy to będzie musztarda po obiedzie ocenią ich klienci.

Z naszej strony chcę dodać, że Polygamia w recenzjach poświęconych grom multiplayerowym na Xboksa 360 i notkach o tytułach z Xbox LIVE Arcade będzie informować o stanie tej usługi w Polsce.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)