Microsoft podał listę gier, które wkrótce trafią do Xbox Game Pass

Microsoft podał listę gier, które wkrótce trafią do Xbox Game Pass

Microsoft podał listę gier, które wkrótce trafią do Xbox Game Pass
Krzysztof Kempski
21.03.2019 08:57

Szykuje się naprawdę mocny pakiet nowych gier.

Xbox Game Pass zdaje się mieć obecnie kluczowe znaczenie dla Microsoftu w kontekście Xboksa. Usługa w dość szybkim tempie zasilana jest ciekawymi grami. W nowym roku nikt nie zamierza jednak zwalniać. Nowa aktualizacja dorzuca siedem nowych tytułów. I to nie byle jakich!

Nowości zaczynają się już od dziś. W ramach abonamentu już dziś można sięgnąć po Deus Ex: Mankind Divided. Gameplayowo ulepszone Human Revolution, które nieco przegrało z dziurą budżetową, w jaką wpadli twórcy. Ale i tak zgadzam się z Bartkiem, że jak najbardziej warto. Wraz z pierwszym dniem wiosny (tak, to już dzisiaj) usługę zasila też dwuletnie What Remains of Edith Finch, symulator spacerowicza, któremu udało się w swoim czasie zgarnąć na Polygamii ocenę 5/5. Nie grałem, ale w takich okolicznościach chyba warto ją sprawdzić.

Obraz

Tydzień po spotkaniu naszej reprezentacji piłkarskiej z Austrią (które jest dzisiaj, a więc mówimy tu o 28 marca), zagramy z kolei w The Walking Dead: Michonne, poboczną, mniejszą odsłonę cyklu od nieistniejącego już Telltale. Nasza recenzja zatrzymała się jakoś w połowie. Jeżeli natomiast od zombie wolicie krwiopijców, tego samego dnia pobierzecie również Vampyra - u nas dostał 3.5, w dużej mierze za niewykorzystany potencjał. Mnie gra wciągnęła do połowy, ale już od pół roku czeka aż przyjdzie mi ochota na jej dokończenie.

Z kolei 29 marca do usługi trafi Operencja: The Stolen Sun. Najbardziej zaskakująca nowość całego pakietu, która ominęła do tej pory Polygamię, ale patrząc na opinie graczy, ten klasyczny dungeon crawler grany w turach może być najmniej atrakcyjną grą z listy. Z kolei 1 kwietnia żartem Prima Aprilisowym w najmniejszym stopniu nie będzie Marvel vs. Capcom Infinite. Naszego recenzenta swego czasu nie zachwycił, ale nawet pomimo niskiej oceny, autor tekstu bawił się przy nim dobrze.

Obraz

I na zakończenie czeka nas spodziewane już od dawna włączenie do usługi należącego obecnie do giganta z Redmond Minecrafta. Decyzja dość oczywista, a jednak długo z nią zwlekano. A skoro już czekaliśmy  tyle czasu, możemy poczekać jeszcze kilka dni. Gra autorstwa Mojangu wyląduje w usłudze 4 kwietnia. Ile ja w to swego czasu grałem...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)