Michael Scott z The Office pojawił się w Mass Effect. To znów się dzieje

Michael Scott z The Office pojawił się w Mass Effect. To znów się dzieje

Połączenie The Office oraz Mass Effect
Połączenie The Office oraz Mass Effect
Źródło zdjęć: © YouTube
13.03.2023 11:49

Michael Scott wpada z drobną inspekcją do Mass Effect za sprawą fenomenalnej przeróbki. Kreatywny internauta udowadnia, że fuzja tych dwóch zgoła odmiennych światów jest możliwa, a efekt wywołuje salwy śmiechu.

Teoretycznie jest to rzecz niemożliwa, a jednak niepohamowana kreatywność internauty udowadnia, że da się. Youtuber o pseudonimie eli_handle_b.wav jeszcze raz pokazuje, co wyjdzie, jeśli połączymy serial The Office oraz Mass Effect.

To już drugie nagranie z tego cyklu i wcale nie odstaje poziomem od porzedniego. Bohaterem przeróbki jest nie kto inny jak Michael Scott, czyli charyzmatyczny szef z niemalże kultowego już serialu The Office. Trzeba przyznać, że "odnajduje się" on w nowej roli znakomicie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michael Scott w Mass Effect – ten filmik rozbija bank

Te nieco ponad dwie minuty z "najlepszym szefem na świecie" sprawią, że wybuchniesz śmiechem. Nagranie ma już ponad 400 tys. wyświetleń i raczej na tym się nie skończy. Oczywiście główną przeszkodą w oglądaniu może być brak znajomości The Office oraz Mass Effect, ale wszystko da się nadrobić.

Cyberpunk 2077 i "Świat według Kiepskich"

Aż chce się napisać, że "cudze chwalicie, swego nie znacie". Tego rodzaju przeróbki nie są nowością, a i polscy internauci mogą się pochwalić interesującym dziełem. Z pewnością każdy kojarzy serial "Świat Według Kiepskich", który swego czasu został "przerobiony" na cyberpunkową wersję, z okazji premiery gry Cyberpunk 2077. Za projekt odpowiada internauta Trojtek i znajdziemy go pod tytułem "KIEPSKI CYBERPUNK 2077". Miłego oglądania!

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)