E3 w końcu z pełnoprawnym powrotem! Są pierwsze szczegóły fizycznego wydarzenia

fot.: ReedPop
fot.: ReedPop
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

10.03.2023 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ESA we współpracy z zajmującą się organizacją eventów firmą ReedPop ogłosiło pierwsze szczegóły tegorocznego E3. Targi powrócą do Los Angeles i będą podzielone na część branżową i konsumencką.

Targi E3 od zawsze kojarzone były z najważniejszymi ogłoszeniami i zapowiedziami świata gier. Tradycyjnie w tym czasie w Los Angeles zbierało się całe grono światowych producentów i wydawców, by dzielić się swoimi planami na najbliższy rok. Nie da się jednak ukryć, że w swojej 27-letniej historii to wydarzenie miało swoje wzloty i upadki.

Ostatni z nich zaczął się w 2020 roku, kiedy to z powodu pandemii E3 przeszło - jak wiele eventów - na model całkowicie zdalny. W tym roku jednak sytuacja ma się odwrócić i w końcu wrócimy do wydarzenia na miejscu w Los Angeles Convention Center.

E3 2023 odbędzie się w dniach 13-16 czerwca. 13-15 zarezerwowane będą dla przedstawicieli mediów i biznesu, 15-16 zaś targi otworzą się na wszystkich zwiedzających.

Nie znaczy to jednak, że całkowicie zabraknie E3 w formie transmisji online. Wydarzenie poprzedzi "E3 2023 Digital Week" w trakcie którego od 11 czerwca zobaczymy streamy takie jak PC Gaming Show, Future Games Show, Guerilla Collective i Black Voices in Gaming.

Można się również spodziewać, że najważniejsze pokazy i konferencje z wydarzenia fizycznego również będą transmitowane - dzięki czemu będziemy je mogli znów obejrzeć z publicznością.

Dalsze szczegóły na temat wystawców, którzy pojawią się ze swoimi ogłoszeniami na tegorocznym E3, organizator ma podać wkrótce.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)