Medytująca Ciri. Wiedźmińska figurka już dostępna

Medytująca Ciri. Wiedźmińska figurka już dostępna03.06.2022 13:47
Betonowa figurka Ciri z Wiedźmina
Betonowa figurka Ciri z Wiedźmina
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED Gear

W sklepie CD Projekt RED Gear pojawiła się nowa wiedźmińska figurka. To betonowa, klęcząca Ciri. Produkt może być sprzedawany w zestawie z ogniskiem, które tylko dodaje klimatu.

CD Projekt Red rozszerza swoją ofertę, jeśli chodzi o gadżety związane z uniwersum Wiedźmina. Do sprzedaży trafiła betonowa figurka, która przedstawia klęczącą Ciri. Statuetka wykonana jest w kolorze ciemnoszarym, dzięki czemu świetnie wpisze się w większość wnętrz.

O ile barwa figurki nie będzie jej wyróżniać, inaczej ma się rzecz z jej wymiarami. Gadżet prezentujący Ciri ma wymiary 15 na 15 na 20 centymetrów. Waży też niemało - mówimy tu o figurce ważącej 2,5 kilograma. Zdecydowanie nie jest to więc drobnostka.

Figurkę medytującej Ciri można zamówić w oficjalnym sklepie CD Projekt RED. Cena nie jest niska, ale jak na licencjonowane gadżety - jak najbardziej akceptowalna. Za figurkę trzeba zapłacić 200 złotych.

Na stronie sklepu możemy przeczytać sugestię, by medytującą Ciri skomponować z figurką wiedźmińskiego ogniska. Ognisko to świecznik. Jego wymiary są rzecz jasna mniejsze 14,9 na 14 na 7,9 centymetrów. Ognisko waży 1,57 kilograma i w zestawie znajduje się pojedyncza świeczka. Przedmiot również jest dostępny w sklepie CD Projekt RED Gear. Za wiedźmińskie ognisko trzeba zapłacić 155 zł.

Przy zamówieniu obu przedmiotów przyznany zostanie rabat w wysokości 10 procent. Zestaw kosztuje więc niecałe 320 zł. Jak podoba wam się taka oferta?

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)