Medytująca Ciri. Wiedźmińska figurka już dostępna

Medytująca Ciri. Wiedźmińska figurka już dostępna

Betonowa figurka Ciri z Wiedźmina
Betonowa figurka Ciri z Wiedźmina
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED Gear
03.06.2022 13:47

W sklepie CD Projekt RED Gear pojawiła się nowa wiedźmińska figurka. To betonowa, klęcząca Ciri. Produkt może być sprzedawany w zestawie z ogniskiem, które tylko dodaje klimatu.

CD Projekt Red rozszerza swoją ofertę, jeśli chodzi o gadżety związane z uniwersum Wiedźmina. Do sprzedaży trafiła betonowa figurka, która przedstawia klęczącą Ciri. Statuetka wykonana jest w kolorze ciemnoszarym, dzięki czemu świetnie wpisze się w większość wnętrz.

O ile barwa figurki nie będzie jej wyróżniać, inaczej ma się rzecz z jej wymiarami. Gadżet prezentujący Ciri ma wymiary 15 na 15 na 20 centymetrów. Waży też niemało - mówimy tu o figurce ważącej 2,5 kilograma. Zdecydowanie nie jest to więc drobnostka.

Figurkę medytującej Ciri można zamówić w oficjalnym sklepie CD Projekt RED. Cena nie jest niska, ale jak na licencjonowane gadżety - jak najbardziej akceptowalna. Za figurkę trzeba zapłacić 200 złotych.

Na stronie sklepu możemy przeczytać sugestię, by medytującą Ciri skomponować z figurką wiedźmińskiego ogniska. Ognisko to świecznik. Jego wymiary są rzecz jasna mniejsze 14,9 na 14 na 7,9 centymetrów. Ognisko waży 1,57 kilograma i w zestawie znajduje się pojedyncza świeczka. Przedmiot również jest dostępny w sklepie CD Projekt RED Gear. Za wiedźmińskie ognisko trzeba zapłacić 155 zł.

Przy zamówieniu obu przedmiotów przyznany zostanie rabat w wysokości 10 procent. Zestaw kosztuje więc niecałe 320 zł. Jak podoba wam się taka oferta?

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)