Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Mass Effect: Legendary Edition z premierą w marcu?

Strona głównaMass Effect: Legendary Edition z premierą w marcu?
11.01.2021 19:09
Mass Effect: Legendary Edition z premierą w marcu?Mass Effect: Legendary Edition z premierą w marcu?
bDAKkCiK

EA jak na razie nie podało oficjalnej daty premiery remastera "Mass Effecta", ale wygląda na to, że trafiła ona do nas z innego źródła. Na stronach dwóch internetowych sklepów przy "Mass Effect: Legendary Edition" pojawiła się data premiery.

bDAKkCid

12 marca 2021. To właśnie tego dnia do sprzedaży trafić ma Mass Effect: Legendary Edition. Remaster trylogii Mass Effect, oczekiwany przez graczy od lat i w końcu zapowiedziany w listopadzie zeszłego roku.

Od wielu miesięcy nasz zespół w BioWare ciężko pracuje nad uaktualnieniem tekstur, shaderów, modeli, efektów i technicznych elementów trzech olbrzymich gier.

Pisał wtedy Casey Hudson (który swoją drogą miesiąc później odszedł z BioWare, no ale to oczywiście zupełnie inna sprawa). I mniej więcej tyle do teraz wiemy na temat skali zmian, wprowadzonych w Legendary Edition.

Nie mieliśmy za to okazji zobaczyć remasterów w akcji. Być może zmieni się to niedługo, gdyż singapurski sklep Shopitree oraz indonezyjski GSShop oba podały 12 marca 2021 jako datę premiery gry. Termin ten potwierdza również serwis eurogamer.net.

bDAKkCif

Jeżeli data jest prawdziwa to czasu pozostało niewiele. Już wkrótce powinna więc ruszyć kampania marketingowa, a wraz z nią - pojawiać się trailery.

Dominik Gąska

bDAKkCjb