Mass Effect ani Dragon Age nie pojawią się na EA Play Live. Prace trwają

Mass Effect ani Dragon Age nie pojawią się na EA Play Live. Prace trwają

The Next Mass Effect
The Next Mass Effect
05.07.2021 13:29

Potwierdzono, że kolejne części największych hitów BioWare, czyli Dragon Age i Mass Effect, nie zostaną zaprezentowane podczas nadchodzącego EA Play Live. Wiemy jednak, że prace nad oboma tytułami trwają.

BioWare poinformowało, że na nadchodzącym wydarzeniu EA Play Live nie zobaczymy nowych odsłon gier z serii Mass Effect i Dragon Age. Producent potwierdza jednak, że oba projekty są rozwijane, lecz w tym roku nie otrzymamy na ich temat żadnych informacji. Przynajmniej nie na EA Play Live.

Do tej pory BioWare podzieliło się z graczami wyłącznie zwiastunami kinowymi. Zarówno w kwestii nowej odsłony kosmicznej serii RPG, która roboczo nazywana jest The Next Mass Effect, jak i Dragon Age 4, możemy cieszyć się wyłącznie krótkimi klipami, które nie przedstawiają jeszcze żadnych konkretów dotyczących rozgrywki.

Na temat czwartej odsłony Dragon Age wiemy mniej więcej tyle, że historia przedstawiona w grze będzie kontynuować tę, którą poznaliśmy w Inkwizycji.

Jeśli zaś chodzi o nową grę z uniwersum Mass Effect, na zwiastunie widzimy tylko Liarę T'soni. Nie wiadomo, czy gra nawiązywać będzie do Andromedy, czy do trylogii Sheparda.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)