Mario na okładce = hit sprzedaży? Kingdom Battle najpopularniejszym tytułem third-party na Switchu

Strona głównaMario na okładce = hit sprzedaży? Kingdom Battle najpopularniejszym tytułem third-party na Switchu
25.09.2017 10:17
Mario na okładce = hit sprzedaży? Kingdom Battle najpopularniejszym tytułem third-party na Switchu
Adam Piechota
Adam Piechota

Można to odczytywać z dużą dawką ironii. Można się już martwić o wyniki Dooma lub Wolfensteina. Ale proponujemy chwilę się zastanowić i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

bESIUBQR

Interesującą nas informację można upchnąć w jednym zdaniu: Mario + Rabbids: Kingdom Battle, czyli pierwsza duża produkcja Ubisoftu dla nowej platformy wielkiego N, jest najlepiej sprzedającym się pudełkowym tytułem third-party na Switchu. Informację tę wyprodukowały grupy NPD i Chart-Track GFK, zajmujące się analizowaniem liczb powiązanych z naszą branżą. Jak podejrzewacie po werdykcie kończącym moją recenzję strategii taktycznej z Marianem, jestem rad z takiego wyniku. Zresztą nie tylko ja polubiłem się z tym dziwacznym cross-overem - średnia 85/100 na Metacriticu to fantastyczny sygnał. Na razie Kórliki nie przeskoczyły jeszcze żadnej produkcji Nintendo, a zatem tak, są w tyle nie tylko za ARMS i Splatoon 2, ale również 1-2-Switch.

325557825051047900
325557825051113436

Na razie, jak sądzę, nadal obowiązuje maksyma, którą wymyślił Maciek - na Switchu sprzeda się wszystko, bo użytkownicy konsoli mają głód gier towarzyszący zakupom każdej nowej platformy. Czy odważna postawa Bethesdy się opłaci, podpowie nam już jesienny Skyrim (17 listopada). Oczywiście, że trzymam kciuki za dobre wyniki późniejszych premier, Dooma oraz Wolfa. Zasugerują one bowiem pozostałym firmom, że na hybrydowym sprzęcie kręci się imprezka, której nie można przegapić.

bESIUBQT

Adam Piechota

Udostępnij:
bESIUBRd
Komentarze (1)
bESIUBRP