Mało wam Cyberpunka? Humble Bundle wrzucił tonę gier RPG

Mało wam Cyberpunka? Humble Bundle wrzucił tonę gier RPG

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED | materiały prasowe
20.11.2020 10:05, aktualizacja: 02.03.2022 12:37

Na premierę Cyberpunk 2077 jeszcze musimy czekać, ale jeśli chcecie zanurzyć się w świat stworzony przez Mike'a Pondsmitha to Humble Bundle ma dla was świetną propozycję.

Humble Bundle uruchomił specjalną ofertę, w ramach której możemy zaopatrzyć się w podręczniki i dodatki do kultowego papierowego erpega - Cyberpunk 2020. Zdecydowanie najciekawszą propozycją na obszernej liście książek jest podręcznik główny do gry Cyberpunk 2020 opracowanej przez Mike'a Pondsmitha. Przypominamy, że to właśnie ta gra stała się punktem wyjścia dla nadchodzącej produkcji CD Projekt RED. 

Lista pozycji jest jednak o wiele dłuższa, dlatego nawet weterani cyberpunkowych sesji RPG mogą znaleźć coś dla siebie. Wiele z tych pozycji jest bardzo trudno dostępna w sklepach, więc z pewnością warto przejrzeć ofertę. 

Jeśli wcześniej nie mieliście okazji zagrać w Cyberpunk 2020, to mechanika może być wyzwaniem. Zdawałoby się także, że setting jest już mocno przestarzały, a cyberpunkowa wizja Pondsmitha odbiega od tego, co zastaliśmy w 2020 roku. Jednak gra nadal dostarcza dużo frajdy i wielokrotnie podejmuje wciąż aktualne tematy, dlatego nie należy się zrażać i warto dać jej szansę. Chociażby po to, by zobaczyć, skąd CD Projekt RED czerpie inspirację. 

Sam podręcznik główny otrzymamy w drugim progu cenowym (obecnie płacąc powyżej 6 €), jednak warto wspomnieć, że poza nim otrzymujemy również starter do nowej edycji gry - Cyberpunk RED (w wersji angielskiej) 

Cyberpunk RED po polsku 

Cyberpunk RED to najnowsza edycja klasycznej gry RPG, która powstała we współpracy Mike'a Pondsmitha i CD Projekt RED i może być wprowadzeniem do świata Cyberpunk 2077. Zestaw startowy możecie dorwać m.in. w Humble Bundle. Podręcznik w wersji angielskiej również dostępny jest już w sklepach. 

Oficjalnie potwierdzona została również premiera Cyberpunk RED po polsku. Gra zostanie wydana przez Black Monk (wydawcy m.in. 7. edycji Zewu Chtulhu oraz Tajemnic Pętli) i można już zamawiać pre-order. Na premierę podręcznika w języku polskim trzeba będzie jednak poczekać do lata 2021, ale na stronie wydawnictwa znajdziecie również gadżety i dodatki, z których część dostępna jest tylko w przedsprzedaży. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)