Londyńskie targi dla twórców gier niezależnych, EGX Rezzed 2020, nie odbędą się w wyznaczonym terminie

Londyńskie targi dla twórców gier niezależnych, EGX Rezzed 2020, nie odbędą się w wyznaczonym terminie

Londyńskie targi dla twórców gier niezależnych, EGX Rezzed 2020, nie odbędą się w wyznaczonym terminie
Bartosz Witoszka
13.03.2020 18:30

Czy pozostało nam coś jeszcze?

Dodając tag “koronawirus” jakiś miesiąc temu nie sądziłem, że tak szybko przyjdzie mi i reszcie ekipy z Poly umieścić w tej sekcji aż tyle wpisów, ale podejrzewam, że to dopiero początek. Lista wydarzeń odwołanych lub przełożonych na inny termin z powodu zagrożenia COVID-19 wydłużyła się do niebotycznych rozmiarów – dziś na ten przykład musiałem zaktualizować wczorajszy wpis o wydarzeniach popkulturowych, bo i Pixel Heaven i Digital Dragons odbędą się dopiero w drugiej połowie roku.

Na globalnym podwórku jest jeszcze gorzej i po mocno uszczuplonym PA-ksie dowiedzieliśmy się o przeniesieniu GDC 2020, a ten tydzień przywitał nas informacją o tym, że tegoroczne E3 nie odbędzie się. O ile duzi wydawcy mają plan awaryjny w postaci konferencji i pokazów online, tak ci mniejsi deweloperzy mogą poważnie odczuć brak wydarzeń branżowych. Dla wielu jest to jedyna okazja do pokazania swojej gry szerokiemu gronu odbiorców, dlatego wieść o przesunięciu tegorocznego EGX Rezzed na pewno będzie bolesną informacją.

Targi skupione wokół sceny niezależnej miało się odbyć w dniach 26-28 marca, jednak ze względu na zagrożenie koronawirusem zostało przełożone na lato, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Czytamy w oświadczeniu na stronie organizatora. Podobnie, jak w przypadku innych tego typu przesunięć wszyscy wystawcy, a także osoby, które zdążyły już kupić bilety będą mogli bez problemu wziąć udział w targach. Osoby, które z różnych względów nie będą mogły się wtedy pojawić w Londynie mogą pod tym adresem mail (egx.helpline@reedexpo.co.uk) uzyskać informacje odnośnie zwrotów.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)