Lombardi: Left 4 Dead 2 będzie lepsze i bardziej dopracowane

Lombardi: Left 4 Dead 2 będzie lepsze i bardziej dopracowane12.10.2009 10:55
Lombardi: Left 4 Dead 2 będzie lepsze i bardziej dopracowane
marcindmjqtx

Myślę, że spora grupa graczy wciąż czeka na argumenty, które przekonają ich do zakupu drugiej części Left 4 Dead. Z opisu poniższego filmiku wynikało, że Doug Lombardi opowie w nim o celach stawianych przed sequelem i drodze do ich zrealizowania. Szkoda, że skupił się na rzeczach (przynajmniej dla mnie) mniej ważnych.

Video Games | Left 4 Dead 2 | Gameplay Goals Interview XBox 360 | Playstation 3 | Nintendo Wii Dowiedzieliśmy się, że Left 4 Dead 2 lepiej przybliży nam okoliczności wybuchu zarazy oraz historie postaci, które tym razem przyjdzie nam kontrolować. Dodatkowo kampanie będą ze sobą mocniej połączone, a ich kolejność nie będzie przypadkowa. Oczywiście sequel ma być większy i bardziej dopracowany, co gracze mają zauważyć już po wrzuceniu płytki z grą do konsoli. Cóż, może i tak, ale najpierw warto byłoby przekonać ich, że tę płytkę warto nabyć. Ja wciąż się waham. Z jednej strony zabawa na pewno będzie świetna, ale mam kilka ciekawszych i świeższych tytułów na celowniku. Może EA pokusi się o jakąś promocję cenową?

Przy okazji Doug potwierdził, że historia poprzedniej czwórki ocalałych nie jest jeszcze zakończona.PS Powyższe obrazki rzekomo są plakatami dwóch kolejnych kampanii z drugiej części gry. Ot, taka ciekawostka.

327012657813350679
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)