Riot Games podjęło decyzję o wprowadzeniu ważnej zmiany w sposobie komunikacji między graczami w League Of Legends. Już niebawem do historii przejdzie narzędzie, które przez lata wzbudzało frustrację i prowadziło do patologicznych zachowań.

bEUWJiad

Legaue of Legends to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych na świecie. Choć wydawać by się mogło, że gracze siadają do niej rzadziej, niż jeszcze kilka lat temu, udostępniane dane mówią co innego - w LOL-u co miesiąc spotkać można ponad 100 milionów graczy. A spora część z nich jest toksyczna.

O chamstwie i agresji słownej w League of Legends powiedziano już wiele. Prawdopodobnie każdy, kto próbował swoich sił w produkcji Riot Games spotkał się prędzej czy później z dość chłodnym przywitaniem. Społeczność LOL-a jest duża, a przy tym niepozbawiona osób, które w sposób bezprecedensowy wyrażają swoją niechęć, zarówno do partnerów z drużyny, jak i do rywali. Od teraz ma się to zmienić.

Padły serwery Diablo 2: Resurrected. Gracze skarżą się na znikające postaci
Padły serwery Diablo 2: Resurrected. Gracze skarżą się na znikające postaci
bEUWJiaf

Przynajmniej częściowo. Wyłączony ma zostać czat ogólny, dzięki któremu członkowie przeciwnych drużyn byli w stanie się ze sobą komunikować. Większość graczy używała go do napisania "gg", jednak frustraci często za jego pośrednictwem wylewali wiadro pomyj na rywali i ich rodziny.

Nadal dostępny pozostanie czat drużynowy, co jest zrozumiałe - w końcu jest to narzędzie, które pomaga w zaplanowaniu gry i dzieleniu się strategią między graczami. A to, że niektórzy wykorzystują je do obrażania graczy - nie jest to przesłanka do usunięcia go z gry.

Komentarze (1)
bEUWJibb