Lodówka, która powstała dla żartu, trafia do sprzedaży

Lodówka, która powstała dla żartu, trafia do sprzedaży

Konsola Xbox Series X i lodówka Xbox Mini Fridge
Konsola Xbox Series X i lodówka Xbox Mini Fridge
16.10.2021 09:34

Xbox Mini Fridge nie dość, że istnieje naprawdę, to będzie można ją kupić. Również w Polsce. I pomyśleć, że niepozorna lodówka zaczynała jako internetowy mem.

Kiedy Microsoft zaprezentował Xbox Series X po raz pierwszy, internet zalała fala memów. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tak samo było przy okazji pokazu PlayStation 5. Ale to XSX miał większy potencjał "memiczny". Konsolę porównywano do oczyszczaczy powietrza, kolumn audio, doniczek, czy lodówki. Ostatni z tych przypadków stał się faktem.

Początkowo wydawało się, że będzie to krótka kampania marketingowa, a mała lodówka trafi wyłącznie do influencerów. Na tegorocznych targach E3 okazało się jednak, że urządzenie będzie można kupić. Teraz dowiadujemy się, że Xbox Mini Fridge trafi do sprzedaży również w Polsce.

W sumie lodówka trafi do siedmiu państw w Europie. Będzie można ją kupić we Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemczech, Włoszech oraz w Polsce. Poza tym trafi również do Wielkiej Brytanii, USA oraz Kanady. Na półkach sklepowych powinna pojawić się w grudniu, ale możliwość składania zamówień ruszy 19 października. Urządzenie ma kosztować 99 euro, czyli około 450 zł. Lodówkę można zamawiać w Polsce na Amazon.pl.

Lodówka jest urządzeniem stacjonarnym i wymaga stałego podłączenia do prądu (w zestawie znajduje się zasilacz DC). Ma pomieścić 12 puszek napojów, całość podświetlona jest charakterystycznym, zielonym, LED-owym światłem. Podobnie jak konsola Xbox Series X, posiada również gniazdo USB na drzwiczkach.

Xbox Mini Fridge ma nieco ponad 46 cm wysokości, 23 cm szerokości i tyle samo głębokości.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)