Lodówka Xbox Series X naprawdę istnieje. Mem stał się faktem

Lodówka Xbox Series X naprawdę istnieje. Mem stał się faktem

Xbox Series X jako lodówka - zaczęło się od mema
Xbox Series X jako lodówka - zaczęło się od mema
Źródło zdjęć: © YouTube | iJustine
Arkadiusz Stando
25.10.2020 12:39, aktualizacja: 01.03.2022 14:19

Microsoft w genialny sposób przeprowadził transformację mema w kampanię reklamową. Pierwsze lodówki Xbox Series X trafiły do rąk influencerów.

Tuż po prezentacji konsoli nowej generacji Microsoftu, w sieci pojawiła się niezliczona ilość memów. Kształt nowego Xboxa Series X okazał się na tyle wyjątkowy, że urządzenie porównywano do oczyszczaczy powietrza, kolumn audio, doniczek, czy nawet lodówki. Teraz to ostatnie stało się faktem.

Najpierw do sieci trafiło nagranie Snoop Dogga, który jednak po chwili je usunął. W sieci jednak nic nie ginie. Na krótkim filmiku widzimy lodówkę przypominającą Xbox Series X i wypełnioną w środku przeróżnymi prezentami dla rapera, w tym tort w kształcie konsoli czy złote "kajdany" z logo Xboxa.

Kolejną osobą, do której przyjechała lodówka, jest youtuberka iJustine. To dość dobrze znana entuzjastka technologii, gromadząca 6,69 mln subskrybentów na swoim kanale. W przeciwieństwie do przypadku Snoopa, lodówka przyjechała bezpośrednio do jej domu, gdzie nagrano także cały proces unboxingu. Ciekawy gadżet. We wnętrzu gra muzyka znana z interfejsu Xboxa, a wewnętrzne podświetlenie emanuje charakterystyczną zieloną barwą.

Xbox Series X jako lodówka

Świetna reklama i świetny pomysł, ale niewykluczone, że zobaczymy coś więcej. Zwróćcie uwagę, że na nagraniu wrzuconym przez Snoop Dogga, całe otoczenie jest wypełnione green screenem, co sugeruje, że lodówka Xbox Series X znajduje się w studiu nagraniowym. Być może to element większej kampanii reklamowej.

Dla przypomnienia – kilka memów o Xbox Series X

Obraz
© Facebook
Obraz
© Twitter
Obraz
© Besty.pl
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)