Little Nightmares za darmo na Steamie. Warto się pospieszyć!

Little Nightmares za darmo na Steamie. Warto się pospieszyć!29.05.2021 12:05
Little Nightmares
Little Nightmares

Gra jest do wzięcia i zatrzymania na własność. Czasu na dodanie jej do biblioteki nie jest jednak dużo!

Wydane w 2017 roku "Little Nightmares" jest opartą na fizyce platformówką logiczną w klimacie horroru. Gracz wciela się w dziewczynkę o imieniu Six, która musi przeżyć w mrocznym i pełnym niebezpieczeństw świecie potworów, pułapek i grozy.

Gra została stworzona przez szwedzkie studio Tarsier, które pracowało nad "LittleBigPlanet 3" wraz z Sumo Digital. Stworzyło ono również dwa DLC do poprzednich odsłon tej serii. Są to więc ludzie, którzy na pomysłowych platformówkach zjedli zęby, co doskonale widać w "Little Nightmares".

"Little Nightmares" robi wrażenie zarówno oprawą graficzna, jak i pomysłowym gameplayem. Doczekało się również wydanej na początku tego roku kontynuacji, która jest już grą niemal wybitną. Jeżeli więc jeszcze zastanawialiście się, czy warto wkroczyć do świata "Little Nightmares", to teraz jest doskonała okazja, by w końcu zrobić ten krok.

"Little Nightmares" dostępne jest na Steamie za darmo do jutra (niedziela, 30 maja), do godziny 19:00. Jeżeli dodacie ją do swojej biblioteki, pozostanie ona waszą własnością na zawsze - nie jest to jedna z tych sytuacji "darmowego grania tylko przez weekend".

Nie ma na co czekać!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)