Letnia aktualizacja Red Dead Online. Ograbisz domy i nie tylko

Strona głównaLetnia aktualizacja Red Dead Online. Ograbisz domy i nie tylko
09.06.2021 15:15
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Źródło zdjęć: © rockstargames.com

Letnia aktualizacja Red Dead Online przyniesie nowe aktywności, które powinny przypaść do gustu tym, dla których prawo to co najwyżej sugestia. Rockstar Games zapowiada, że niebawem w grze pojawią się nowe nielegalne sposoby zarobku.

Rockstar Games poinformowało o planach dotyczących Red Dead Online na najbliższy okres. Poza wspomnieniem o wydarzeniach bardziej przyziemnych, czyli na przykład bonusach do zdobywanego doświadczenia i pieniędzy, zapowiedziano też letnią aktualizację.

I tu robi się znacznie ciekawiej, choć ludzie z Rockstar zafundowali nam jedynie krótką informację na temat tego, co planują. Wydawca zapowiada, że gracze, którzy dość luźno podchodzą do przestrzegania prawa, znajdą coś dla siebie. Według informacji otrzymamy "wiele nie do końca legalnych przedsięwzięć" do zrealizowania.

Wymieniono jednak tylko jeden konkret. Gracze Red Dead Online będą mogli rabować domostwa w pięciu stanach dostępnych w grze. Zaznaczono jednak, że będą również inne sposoby na szybkie wzbogacenie się.

Aktualizacja ma być darmowa, a na dotyczące jej szczegóły musimy trochę poczekać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)