LEGO The Incredibles pojawią się 15 lipca

LEGO The Incredibles pojawią się 15 lipca

LEGO The Incredibles pojawią się 15 lipca
Joanna Pamięta - Borkowska
29.03.2018 10:26

Na żaden klocek lepiej nie stanąć gołą stopą, ale na te szczególnie.

Moim zdaniem takie gry powinny pojawiać się dokładnie w Dzień Dziecka, ale już trudno.

Na kanale Warner Brothers Games pojawił się trailer nowej gry łączącej motywy filmu i imperium klocków - LEGO The Incredibles, czyli po polsku "Iniemamocni". Za grę odpowiedzialne będzie studio, które już wcześniej zajmowało się grami LEGO (m.in. Lord of the Rings czy z uniwersum DC i Marvela), czyli TT Games.

Jeśli chodzi o mechanikę i tryby gry, to The Incredibles niczym nas w stosunku do poprzednich produkcji nie zaskoczy - będzie to gra zręcznościowa z elementami łamigłówki i platformówki oraz dużą ilością chaotycznego strzelania we wszystko, co popadnie. Będzie śmiesznie, a odgłos rozsypujących się klocków przytłumi wszelkie inne dźwięki. Doświadczać tego będziemy mogli sami, albo w trybie kooperacji - co jest, moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem dla tego typu produkcji i podnosi rozgrywkę na zupełnie inny poziom. Jest friendly fire, buhahahaha!

325538710131454578

LEGO The Incredibles pojawi się na PC, XboX One, PS4 i na Switcha.

Przypominam, że druga część tej uroczej komedii o nie takiej znowu zwykłej, ale też nie bardzo odjechanej rodzinie wejdzie do kin 13 lipca, czyli dwa dni wcześniej. Idealnie się składa, ponieważ gra łączyć będzie motywy znane z pierwszej części filmu z 2004 roku, oraz tegorocznej.

LEGO The Incredibles | Official Announce Trailer

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)