Kupujemy Nintendo Switch? [Klub Dyskusyjny]

Kupujemy Nintendo Switch? [Klub Dyskusyjny]

Kupujemy Nintendo Switch? [Klub Dyskusyjny]
Maciej Kowalik
14.01.2017 11:00

Nowa zabawka trafi do sprzedaży już w marcu. Czas na starcie serca z rozumem.

Obraz
Obraz

I zupełnie szczerze - trochę tęskno mi do kawałka sprzętu z dużym N. Do kupna Wii U przymierzałem się tak długo, że ostatecznie przestało mieć to sens. Kupna Wii zacząłem prędko żałować, gdy okazało się, że najbardziej kręcą mnie na tym mini-gierki pokroju kręgli i boksu. No i czas wreszcie porządnie ugryźć jakąś Zeldę. Zawsze chciałem wskoczyć w skórę tej blondwłosej wojowniczki na Oponie.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch Presentation 2017 Trailer

Obraz

Ze Switchem będę od dnia zero, bo taki w sumie mój obowiązek na Poly. Gdyby nie to - poczekałbym na recenzje Zeldy i od nich pewnie uzależnił decyzję. A gdyby nie to i gdyby Zelda się jednak nie udała - poczekałbym do lata. Podobnie może stwierdzić wiele osób i "spirala Wii U" znowu pójdzie w ruch. Na razie jednak oczy me wyczekują 3 marca. Dawno Link nie miał tak wielkiego ciężaru na swoich barkach.

First Look at Nintendo Switch

Obraz

Oczywiście Switch to też sprzęt stacjonarny, który wkładamy w stację dokującą podłączoną do telewizora w salonie. Tylko teraz tak, mam PS4 i Xone, a gram i tak przede wszystkim na pececie. Konsola jest dla mnie sprzętem zbyt prostym, ale przede wszystkim - niewygodnym. Nie dość, że siedząc w normalnej odległości od telewizora nie jestem w stanie odczytać tekstu, to jeszcze irytuje mnie szukanie pada, którego dzieci gdzieś posiały, czy płyty, bo jednak część gier nadal na nich mam.

Obraz
Obraz

Tyle tylko, że poza tym, jak pomyśleć o tym na trzeźwo i wziąć pod uwagę nowe informacje, nie ma w niej nic więcej. Praktycznie brak interesujących tytułów (poza Zeldą, która wychodzi też na Wii U, i w której premierę na start urządzenia wciąż trochę nie wierzę). Perspektywa grania mobilnego wcale nie rysuje się tak atrakcyjnie (krótko trzymająca bateria, a poza tym to jest ogromne - do kieszeni się nie zmieści; co, będę specjalnie jakąś torbę czy plecak na to brał?). Wzięcie tego na imprezę, żeby wszyscy się razem bawili jak w filmiku reklamowym Nintendo, to jakiś żart.

Więc to kolejna po Wii U konsola Nintendo, która ma się sprzedać na obietnicach. Ja na razie podziękuję, zobaczymy za rok.

Tyle naszych opinii. Czas na Was.

[poll id="18"]

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)